rewolwery Pedersoli -Saguaro

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: muczacz »

mam pytanie czy ktoś z Was miał kontakt z rewolwerami Pedersoli-Saguaro , mam na oku takie dwa jak na zdjęciach i chciałbym się dowiedzieć jak się sprawują , jaka jest ich jakość?
Załączniki
pol_pm_Remington-Desperado-44-Custom-2978_1.jpg
pol_pm_Remington-Muchacho-Custom-44-3078_1.jpg
RadekP
Posty: 91
Rejestracja: ndz 04.lut.2018 - 16:16
Lokalizacja: Nieopodal
Moja broń: Różne

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: RadekP »

Miałem Desperado od Michała.
Przyszedł i miałem porównanie do Patterna Pedersoli i FWB.
Do FWB nie ma co porównywać bo wszystko to zabawka. Porównując do Patterna to już nawet ok. Oksyda dobra ale miała ślady od polerki i to grube. Kurek miał duży zadzior i wadził o ramę. Rękojeści były krzywo wycięte. Poszła reklamacja i jak zwykle, rewolwer wymieniono. Tak więc, zależy kto sortuje :-) i patrzy. Ostatecznie dostałem produkt który jest powiedzmy, fajny. Najlepiej była by opcja aby jechać samemu i wybrać.
Załączniki
IMG_2625.jpeg
00001627-PHOTO-2019-07-11-21-29-17.jpeg
00001625-PHOTO-2019-07-11-21-29-16.jpeg
IMG_2624.jpeg
IMG_2624.jpeg (31.11 KiB) Przejrzano 369 razy
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: muczacz »

w zasadzie nie ma com wybierać w grę wchodzi zakup obydwóch , krótkiego i długiego , a może polecicie coś z wyższej półki , ja niestety nie mam aż takiego doświadczenia z droższymi modelami , budżet w zasadzie bez ograniczeń , zakupić chce mój dobry kolega , warunek mają być długi i krótki , bezawaryjne , dobre jakościowo ,ja polecam mu w inoxie żeby nie rdzewiały jak nie będzie się chciało czyścić :)
RadekP
Posty: 91
Rejestracja: ndz 04.lut.2018 - 16:16
Lokalizacja: Nieopodal
Moja broń: Różne

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: RadekP »

muczacz pisze: sob 20.kwie.2024 - 22:08 w zasadzie nie ma com wybierać w grę wchodzi zakup obydwóch , krótkiego i długiego , a może polecicie coś z wyższej półki , ja niestety nie mam aż takiego doświadczenia z droższymi modelami , budżet w zasadzie bez ograniczeń , zakupić chce mój dobry kolega , warunek mają być długi i krótki , bezawaryjne , dobre jakościowo ,ja polecam mu w inoxie żeby nie rdzewiały jak nie będzie się chciało czyścić :)
Jak budżet nieograniczony to jednak ja bym brał nawet kilka dobrych starych FWB bo ceny rosną. Później nie ma długo długo nic i tak.
Ale jak ma być inox to poszedł bym mimo wszystko tak jak poniższe linki

https://saguaro-arms.com/product-pol-17 ... USTOM.html

https://saguaro-arms.com/product-pol-29 ... ustom.html

W zasadzie desperado to taki pattern.

Albo patterna w czerni albo do długich dobrać jednego króciaka macho.

Można by poszukać jeszcze Pietta Shooter ale nie widziałem
Ostatnio.

Wystarczy wziąć do ręki FWB i jaki kolwiek inny rewolwer. Wtedy wiadomo i co chodzi.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 317
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: Ursus_c35 »

Jak ktoś potrzebuje budżetowego hege army match to polecam link poniżej. Ma kilka wżerów od czoła bębna ale sprzedawcę mogę zarekomendować. Realna wartość tego egzemplarza z nowym bębnem to jakieś 9k

https://sprzedajemy.pl/rewolwer-czarnop ... nr67361446
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: muczacz »

@RadekP dzięki wezmę pod uwagę
@Ursus_c35 używka raczej nie wchodzi w grę ale dzięki również
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 317
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: Ursus_c35 »

Niema sprawy. FWB to raczej tylko używka bądź rzekome „olmost newer juzt” odpowiednio drożej ;) powodzenia !
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 244
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: szczupi26 »

Miałem Pattern-a, kawał naprawdę porządnie wykonanego Remika (matowa oksyda, mistrzostwo, jak i w FWB). Do tej pory żałuję że sprzedałem. Desperado kupiłem 1,5 roku temu licząc na podobną jakość, niestety zawiodłem się w większości aspektów (jakość materiałów, głównie stali, wykonanie, spasowanie) to nie ta liga, po ok 300 strzałach stwierdzam że to po prostu lepiej działający Uberti z większą, znacznie wygodniejszą, rękojeścią, szerszą i wyraźną muszką oraz bardzo czułym spustem.
Obecnie gdybym miał kupić kolejnego Remika wybrałbym Pattern Target Custom Inox
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: rewolwery Pedersoli -Saguaro

Post autor: muczacz »

szczupi26 pisze: wt 23.kwie.2024 - 06:13 Miałem Pattern-a, kawał naprawdę porządnie wykonanego Remika (matowa oksyda, mistrzostwo, jak i w FWB). Do tej pory żałuję że sprzedałem. Desperado kupiłem 1,5 roku temu licząc na podobną jakość, niestety zawiodłem się w większości aspektów (jakość materiałów, głównie stali, wykonanie, spasowanie) to nie ta liga, po ok 300 strzałach stwierdzam że to po prostu lepiej działający Uberti z większą, znacznie wygodniejszą, rękojeścią, szerszą i wyraźną muszką oraz bardzo czułym spustem.
Obecnie gdybym miał kupić kolejnego Remika wybrałbym Pattern Target Custom Inox
dzięki kolego :piwo:
ODPOWIEDZ