SĄSIEDNIE FORUM.....

ODPOWIEDZ
SANTER
Posty: 6
Rejestracja: ndz 29.kwie.2007 - 15:25
Lokalizacja: preria
Moja broń:

SĄSIEDNIE FORUM.....

Post autor: SANTER »

Na sąsiednim forum, wielki wysyp inkwizytorów i kapusiów: chłopinie zdjeli dwa razy aukcje , ponoć za sprawą życzliwych ekspertów z beżowego....nieważne czy mają racje, większość ludzzi, którzy mają prawdziwą dużą wiedze olała tamto forum, zresztą jak się poczyta niektórych "znawców" to się wymiotować chce...... podziwiam Wojtka Rusznika że mu się jeszcze chce wdawać w dyskusję z tymi "expertami".....
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 71
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 20:34
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
Moja broń:

Post autor: Arnie »

A nie pomyslałeś, że ktoś może miec problemy?
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Typowe polactwo. Brawo.
SANTER
Posty: 6
Rejestracja: ndz 29.kwie.2007 - 15:25
Lokalizacja: preria
Moja broń:

Post autor: SANTER »

zawsze można zadać pytanie, zanim się kupi, a poza tym nie słyszałem , żeby ktoś miał problemy za posiadanie broni CP.
Życzliwość niektórych powoduje , że TO TOWARZYSTWO odstręcza od strzelania z CP, a powoduje że zachodzi obawa że przyjeżdżając na jakieś zawody można się narazić na nieprzyjemności dzięki działalności takich "kolegów". chętnie bym widział zaangażowanie TYCH .... w likwidowaniu patologi w życiu codziennym.
SANTER
Posty: 6
Rejestracja: ndz 29.kwie.2007 - 15:25
Lokalizacja: preria
Moja broń:

Post autor: SANTER »

....
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Odpowiadam na pierwsza wiadomosc: bardzo malo slyszales.

Na druga nie bede odpowiadal, szkoda klawiatury.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Zgadzam się z Santerem, że niektórzy uczestnicy forum iweb chcą być świędsi od papieża. Nikogo nie namawiam do łamania prawa, ale nie cierpię nadgorliwców. którzy niczym nie przymuszeni wchodzą w rolę kapusiów. Tłumaczenia, że to dla dobra potencjalnych nabywców broni, są jedynie usprawiedliwieniem wcinania się w nie swoje sprawy. Zastanawiam się ilu takich kapusiów jeździ na zawody i obserwuje kto z czego strzela.

Byłem kiedyś w Morsku i tam kolega mierzył mi na chrono prędkość śrutu wystrzelonego z mojego pistoletu. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, bo odbywało się to na balkonie hotelowym. Ale znalazł się kapuś i zrobił aferę, że ktoś urządzał sobie strzelanie do celu z balkonu. Uchroń Panie przed takimi kolesiami!

:lol:
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Zgadzam się z Santerem, że niektórzy uczestnicy forum iweb chcą być świędsi od papieża.
Czy "świędsi" ma cos wspolnego ze świądem?

Co do twoich wynurzen, George, to powiem ci tylko tyle, ze reakcja w sytuacji, gdy ktos probuje dla zysku wpedzic druga osobe w klopoty, zdecydowanie nie jest przykladem nadgorliwosci.
SANTER
Posty: 6
Rejestracja: ndz 29.kwie.2007 - 15:25
Lokalizacja: preria
Moja broń:

Post autor: SANTER »

......
pozdrawiam Santer z Galicji,
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

No tak, juz wszystko jasne.


Jednak jesli ktos probuje taka bron sprzedawac, twierdzac, ze zezwolenia nie trzeba na nia miec, to juz jest swiadome dzialanie na CUDZA szkode.

Roznica jest chyba oczywista.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Wszystkich "świętszych" przepraszam za literówkę, nie poprawiam jej, żeby nie odbierać satysfakcji macrze.
Co do nadgorliwości - dla mnie to na allegro mogą sobie handlować nawet kałachami. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Nie cierpię takich uświadamiaczy i zbawców narodu. Na podobnej zasadzie zakapowano kilku naszych kolegów handlujących wiatrówkami bez posiadanej koncesji.
Znaleźli się wielcy cenzorzy - widać niektórym tęskno do dawnych czasów.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Muszę trochę przeczyścić ten temat . Mam obawy , że przerodzi się w niepotrzebną dyskusję .

blackpowder
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Jeżeli uważacie , że zbyt głęboko ingerowałem , to przepraszam .
Wg mnie o niektórych sprawch lepiej rozmawiać przy piwku .

blackpowder
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

George pisze:Co do nadgorliwości - dla mnie to na allegro mogą sobie handlować nawet kałachami. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Wlasnie sie , dzieki Tobie, zastanowilem i wyszlo mi ze Allegro to jednak moj cyrk i moje malpy :)
Bo jak ktos kupi cos niekoszernego i potem go gdzies dupna, to Allegro zdecydowanie zaprzestanie handlu bronia. A tego bysmy nie chcieli.
Zatem dzieki Ci za motyw do zastanowienia nad celowoscia wskazywania niekoszernych aukcji.
Pewnie, we wlasnym interesie, dzieki Tobie przystapie do tych ktorzy tam porzadku pilnuja :)
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Mialem napisac cos podobnego, plus jeszcze to, ze kazdy "dupniety" (sprawiedliwie, czyli za cos faktycznie niezgodnego z prawem) czlowiek zwiazany z CP zle wplywa na obraz naszego srodowiska, a mnie z oczywistych przyczyn zalezy, zeby bylo inaczej.
ODPOWIEDZ