ZMIANA TERMINU Złotego Niedźwiadka we Wrocławiu na 23.06

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Tomasz.78
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 09:32
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń:

ZMIANA TERMINU Złotego Niedźwiadka we Wrocławiu na 23.06

Post autor: Tomasz.78 »

UWAGA !!! ZMIANA TERMINU !!! (z 16.06 na 23.06)

Na prośbę Zarządu naszego Bractwa zamieszczam informację o Otwartych Zawodach w Strzelaniu Czarnoprochowym o Statuetkę Złotego Niedźwiadka we Wrocławiu:

Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin zawodów uległ zmianie i odbędą się one 23 czerwca 2007 r. (sobota)

Przewidywane konkurencje:

Karabin czarnoprochowy dowolny/skałkowy (Vetterli/Pensylwania)
13 strzałów oddawanych do 2 tarcz (do oceny zalicza się 10 najlepszych przestrzelin) na odległość 50 m, w pozycji stojącej, w czasie 30 min

Pistolet czarnoprochowy kapiszonowy/skałkowy/rewolwer (Kuchenreuter/Cominazzo/Mariette)
13 strzałów oddawanych do 2 tarcz (do oceny zalicza się 10 najlepszych przestrzelin) na odległość 25 m, w pozycji stojącej, w czasie 30 min

Strzelanie o Statuetkę Złotego Niedźwiadka
Spośród zawodników, którzy brali udział w jednej z konkurencji z broni długiej (Vetterli/Pensylwania) oraz w jednej z konkurencji z broni krótkiej, (Kuchenreuter/Cominazzo/Mariette) dziesięciu, którzy uzyskają największą sumaryczną ilość punktów w obu konkurencjach przechodzi do finału i strzela o Statuetkę Złotego Niedźwiadka - z broni krótkiej, po jednym strzale do tarczy kołkowanej.

Strzelanie do Kura
wyłącznie z broni krótkiej czarnoprochowej

Dalsze szczegóły - w późniejszym terminie.
Magua
Stary bywalec
Posty: 565
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Post autor: Magua »

Jaja sobie robicie?
Przecież w tym dniu są Brackie Mistrzostwa Polski w Toruniu!!!
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Magua pisze:Jaja sobie robicie?
Przecież w tym dniu są Brackie Mistrzostwa Polski w Toruniu!!!
Doskonale wiedza co robia :)
Zawsze im obcy wywozili z Wrocka wszystkie dyplomy , medale i misie. A teraz to wszystko dobro w domku zostanie :)
U swojakow :)
Tomasz.78
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 09:32
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń:

Post autor: Tomasz.78 »

Wiem o Mistrzostwach w Toruniu.
Tak, jak pisałem, informację zamieściłem na prośbę Zarządu naszego Bractwa. Nie miałem wpływu na tą zmianę i nie odpowiadam za nią.
Mogę jedynie przekazać Wasze komentarze Zarządowi.
Osobiście też nie zgadzam się z nowym terminem właśnie ze względu na kolizję z Toruniem.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Ja wierze, ze Wroclaw znajdzie kompromis, wtedy pojedziemy i do Torunia i upolujemy Niedzwiadka :lol:
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Zawsze im obcy wywozili z Wrocka wszystkie dyplomy , medale i misie. A teraz to wszystko dobro w domku zostanie
To niewątpliwie dobre uzasadnienie zmiany terminu imprezy na kolidujacy z wcześniej zgłoszonymi IV Mistrzostwami Brackimi, niemniej swą decyzją Zarząd Bractwa wystawił sobie nie najlepszą cenzurkę. Tak sobie myśle: czy nie lepszym rozwiązaniem byłby termin zawodów nie pokrywający się z innymi spotkaniami czarnoprochowymi z zaznaczeniem w regulaminie, że o „Złotego Niedźwiadka” może walczyć każdy strzelec czarnoprochowy, pod warunkiem, że jest członkiem Bractwa Kurkowego z Wrocławia i jego iloraz inteligencji wg skali Wechslera nie przekracza 60? W ten sposób „Niedźwiadek" nie tylko pozostałby we Wrocławiu, ale również (co istotne!) to jeden z pomysłodawców obecnej zmiany terminu stałby się jego właścicielem.
Mariusz W.
Posty: 27
Rejestracja: pt 20.paź.2006 - 15:29
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń:

Post autor: Mariusz W. »

Słusznie prawisz,tak właśnie jest ,wolą po staremu-parady, defilady , salwy honorowe.Młodych jak na lekarstwo .
Mariusz W.
ODPOWIEDZ