Warka - Czersk 2007

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Warka - Czersk 2007

Post autor: Łucznik »

Ruszają przygotowania do zawodów czarnoprochowych w Warce - Czersku. Najbardziej prawdopodobny termin to 2 i 3 czerwca 2007 r.

Bardzo proszę o odpowiednie notki w Waszych harmonogramach zadań - żeby nikt nie mówił, że dowiedział się na ostatnią chwilę.

Proszę, w miarę możliwości, o nieorganizowanie w tym terminie innych zawodów.

Teraz jest pora na koncert życzeń, wszelkie sugestie i propozycje postaramy się uwzględnić tak w regulaminie strzelań jak i w programie zawodów.

Po tegorocznym sukcesie konkursu na najlepiej ubranego kowboja planujemy rozszerzyć formułę i oceniać ubiór każdego strzelca. Więc nie tylko karabiny, muszkiety, rewolwery i pistolety lecz szykujcie też gustowne ubranka.

Kolejne zadanie to występy Chóru i Orkiestry zawodów. Szykujcie instrumenty.

Wasze przygotowania do wystawnego bankietu mają polegać na tym, że przystępujecie do niego na galowo: łyżka w holewie buta, nóż za pasem. Hrabianki i hrabiowie nie jedzą mięs palcyma lecz widełką. Kulawki, dublety, rozturchany - mile widziane.

Zapraszam
Ostatnio zmieniony wt 15.maja.2007 - 21:02 przez Łucznik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Warka - Czersk 2007

Post autor: cpt.Nemo »

Łucznik pisze:Ruszają przygotowania do zawodów czarnoprochowych w Warce - Czersku. Najbardziej prawdopodobny termin to 9 i 10 czerwca 2007 r.
Namawial, namawial i namowil :)
Przyjade :) poczekacie ? to zaledwie pol roku...
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Post autor: Łucznik »

Liczyłem, Leszku, że się pierwszy zgłosisz do pomocy na sędziego tarczowego. Zadaniem tego sędziego jest przeniesienie tarcz do biura zawodów do sędziów trafarzy.

Zawodnik po zakończeniu strzelań pakuje swoje bambetle i dostojnie udaje się do biura. Po drodze mija roll-bar z piwem wareckim więc zwalnia. Tarczowy go w tym czasie wyprzedza. Zawodnik ociera wąs z piany, podchodzi do tablicy ogłoszeń. a tam już dawno trafarz wywiesił wyniki kolejki.

Jak widzisz tajemnica sukcesu tkwi w rączości tarczowego. Pasujesz mi tu jak ulał.
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Czas juz najwyższy, aby sprostować to, co w temacie na początku nakłamał Łucznik. Otóż zawody w Warce odbędą się w dniach 2-3 czerwca. Bardzo chcieliśmy wzorem roku ubiegłego połączyć naszą imprezę z corocznym festynem "Ogrody Królowej Bony", odbywającym się na Zamku w Czersku, ale do dnia dzisiejszego nie wiadomo, czy w tym roku festyn ten odbędzie się ze względu na fatalnu stan murów. Dlaczego podjęlismy decyzje o nie opuszczaniu Warki dnia nastepnego po zawodach i uroczystości rozdania nagród zorganizować wespół z ojcami miasta na wareckim rynku. Ponieważ w organizacji samych zawodów nie widzimy potrzeby większych zmian w stosunku do imprezy roku ubiegłego, dlatego głównie skupiliśmy sie na organizacji imprez towarzyszących, o czym w miarę konkretyzowania naszych planów, będę informował na bieżąco. Wszelkie sugestie w tym temacie będą oczywiście mile widziane.
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

Warka

Post autor: henrykszkot »

Trzeba by tych Ojców Miasta uprzedzić że będzie to huczne rozdanie nagród( przyjedziemy z mozdzieżem) :-D Pozdrawiam Henryk
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

:lol: eee tam, chociaz patrzac na te co poniektore nedzne kamieniczki, moze byc roznie... Heniu, byles juz z synami, malym yorkiem, ale domyslam sie, ze coreczka jeszcze za mala dziewuszka? Zycze jej zdrowia, niech rosnie jak na drozdzach i kiedys czarnoprochowych wynikow tez malej Heni zycze:lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

Post autor: henrykszkot »

E tam za mała, no może do wyjazdów ,ale deringera już ma! Niech ćwiczy rączki od maleńkości. Pozdrawiam Henryk.
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Z wciąganiem dzieci do naszego hobby bywa różnie. Z jednej strony chcielibyśmy, aby nasze pociechy podzielały nasze zainteresowania, z drugiej – nie oszukujmy się - nie o wszystkim powinny wiedzieć. Może się bowiem zdarzyć, że uczestnicząc w imprezach towarzyszących zawodom czarnoprochowym nasz syn/córka (niepotrzebne skreślić) zechce kiedyś wykorzystać to przeciw nam - „Tato, jak nie dostane na loda, to powiem mamie, co wyprawiałeś na imprezie w Warce”.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Lody ? Teraz cwane dzieci , nie chcą lodów . Komóra to absolutne minimum . Rower lub komputer też potrafią wycyganić .
Dlaczego cwane ? Bo prowokują , a może tatusiu chce ci się pić ? Jasne , że chce :D .
I taki nieszczęśnik sam kręci bicz na swój kark ( lub kieszeń ) .

amadeusz
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

W wypadku cwanych pociech można tylko jedno: zabrać na imprezę swoją "drugą połowę". Niech zobaczy jak to wygląda i co się dzieje. A wtedy szantaż drogiej pociechy nie jest już możliwy.
Niemniej trzeba się zapytać co będzie się bardziej opłacało.. Kupić dziecku nowy telefon czy broń..
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

W przypadku zapoznania się połowicy z tym jak to wygląda , sprawa jest jednoznaczna . Choć zapewne droższa ( wieńce , orkiestra , itp. ) :D .

amadeusz
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

:-)
Jedna impreza może być "postna".. O chlebie i wodzie.. No może i trochę piwa.
Cena świętego spokoju chyba niewielka..?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Post autor: Łucznik »

Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, zorganizujemy dla zainteresowanych rekolekcje u o.o.Kamedułów.

Czy piwo też ma być bezalkoholowe?
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Łucznik pisze:Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, zorganizujemy dla zainteresowanych rekolekcje u o.o.Kamedułów.
Czy piwo też ma być bezalkoholowe?
Pisałem o imprezie "postnej" a nie "pokutniczej"... :-x
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Mincerz pisze:Pisałem o imprezie "postnej" a nie "pokutniczej"... :-x
Rozumiem, ze raz - dwa razy do roku musi byc zorganizowana impreza "postna" wersja demo, dla zon ?
Otwarty teren, spiekota w sloncu. Ciepla woda w naslonecznionych butelkach do picia i slone najtansze chipsy to podstwa calodniowego wyzywienia. Ogromne kolejki do strzelania do jedynej tarczy.
Nudy, upal, pragnienie i jedyna toaleta na pustyni :) zadnych miejsc do mycia, woda z wlasnej manierki musi wystarczyc.
Najlepiej zeby pierwsze strzelanie bylo o 11 rano a ostatnie gdzies o 19.
Konkurencje bardzo nisko platne / powiedzmy po 2 zlote za jedna/ zeby zona wiedziala ze nie marnujemy pieniedzy. / Udzial platny wczesniej to przynajmniej 50 jak nie sto zlotych dla organizatorow i statystow /
A wiec tanio, nudno, niewygodnie to powinno Wasze lepsze polowy natchnac gleboka rezerwa przed wyrazeniem checi w2spolnego wyjazdu na impreze powiedzmy nieco bardziej rozrywkowa z rozbudowana czescia integracyjna :)
ODPOWIEDZ