Strzelnica w Warce

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Strzelnica w Warce

Post autor: Samuel Hawken »

cpt. Nemo pisze: ale w niedziele musze do Warki bo zapomne jak sie strzela.
Łucznik pisze: Pomysł jest świetny, lecz jak znam życie w tę niedzielę będą w użyciu płyny do wybłyszczania lastrika a nie do nasączania flejtuchów.
Nie sprawdziły sie przewidywania Łucznika, dziś na strzelnicy w Warce pomimo nie najlepszej pogody było nas 10 czarnoprochowców, 2 stałych uczestników niedzielnych strzelań nie przyjechało z powodu choroby (jeden przypadek - dopust boży, drugi na własne życzenie). Dzisiejsze spotkanie było doskonałą okazja do złóżenia naszej drogiej solenizantce życzeń imieninowych. Z powodów oczywistych (ogólnopolska "akcja znicz", ale nie tylko) uroczystości imieninowe odbyły sie nadzwyczaj skromnie, choć życzenia dalszych sukcesów strzeleckich zabrzmiały naprawde ciepło i szczerze. I chyba to najbardziej sie liczy.
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Post autor: Łucznik »

Niedziela, 2006.10.29
Euzebii, Jacka, Wioletty

Nie? Jakaś Euzebia z nami strzela? Wszystkiego najlepszego, solenizantko.

Wiola, jeśli to Twoje ymynyny, to zanim Cię opieprzę za brak wyprzedzającej akcji marketingowej, pozwól, że powinszuję Ci spełnienia Twoich 3 najskrytszych życzeń.

Twoja Złota Rybka :lol:
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Dziekuje :D , tak, wczoraj byla jedyna Wioletta w roku<bukiet>. I czekoladki byly i troche dymu, nawet duzo ludzi sie zebralo, a i pogoda nie najgorsza.
AndrzejM
Posty: 14
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 12:47
Lokalizacja: Warszawa - Czersk
Moja broń:

Post autor: AndrzejM »

Powinszowania dla snajperki czarnoprochowej. Wszystkiego najlepszego w imieniu czarnoprochowych pacjentów II oddziału szpitala w Drewnicy.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

:-D rozszyfrowalam tych pacjentow :lol: Podziekowania!
zen
Posty: 52
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 21:06
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: zen »

Wiola wszystkiego naj, naj... i spełnienia marzeń.

Łucznik ma rację marketingu nie było :( choć po prawdzie i tak bym pewnie osobiście nie zawitał bom przodków musiał odwiedzić ... ale z życzeniami bym się tak nie spóźnił :ops:

Złośliwców informuję że mi dzieciaki kalendarz schowały i o imieninach nie wiedziałem ... i tej wersji będę się trzymał :D
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

gdzie kiedy

Post autor: henrykszkot »

Wszystkiego co sprawi Ci radość w życiu ,Wiolu życzą trzy diabły z Torunia. Na usprawiedliwienie naszej nieobecności pozostaje faktycznie tylko trwająca akcja Znicz. :ops:
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Podziekowania Heniu z blondHeniami :D. Zen, dziekuje za zyczonka takze.
Waldek
Posty: 37
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 13:24
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: Waldek »

Dwie wiadomości. Jedna trochę zła, druga bardzo dobra.
Nie będzie strzelania w niedzielę 12 listopada. Wybory, i.t.d.
W sobotę 11 listopada strzelnica tętni życiem od 10,00. O tej godzinie rozpoczną się otwarte zawody strzeleckie z CZ (makarow,glauberyt). Opłata startowa 10,00Pln. Prezes KŻR LOK zaprasza szczególnie czarnoprochowców. W cenie ciepły posiłek i napoje regenerujące wyższej wartości. Od godziny 12,00 strzelnica wolna dla CP (zero opłat).
Zapraszam
Waldek
Ostatnio zmieniony czw 09.lis.2006 - 21:12 przez Waldek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Punio
Posty: 30
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 13:08
Moja broń:

Post autor: Punio »

Po zachodzie słońca, przy pochodniach odbędzie się sprawdzian praktyczny kandydatów do Bractwa Kurkowego
Będą robić przysiady, grać w serso czy też w inteligencję? Wiedziałem, że jest ostra selekcja do tego Bractwa, ale jakie są kryteria? ? ? Czy jeśli ktoś jest mądrzejszy od Hawkena, ma mocniejszy łeb niż Łucznik, strzela lepiej od Wioli, gra przecudniej od Telesfora, to czy to są atuty? Czy raczej wprost przeciwnie?
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Post autor: Łucznik »

Uprzejmie proszę tych, którzy na 01. listopada nie sprzedali dyń halloween'owych o niemagazynowanie ich do przyszłego roku.

To jest towar nietrwały i może zgnić w magazynie.

W niedzielę w Warce będę podpisywał "protokóły zniszczenia towaru" tak, aby Wam się księgowość zgadzała.

Dynie należy okazać do przeglądu przy kulochwycie.
Waldek
Posty: 37
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 13:24
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: Waldek »

W niedzielę (24 grudzień - WIGILIA) strzelnica w Warce będzie nieczynna
Waldek
Waldek
Posty: 37
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 13:24
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

WARKA Strzelanie Sylwestrowe

Post autor: Waldek »

Zapraszamy Wszystkich chętnych na strzelnicę do Warki w niedzielę 31 grudnia na godz.12,00.
Mam nadzieję że Cezary weźmie ze sobą swój wynalazek : lufa na kiju.
zen
Posty: 52
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 21:06
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: zen »

Pojawiaja się na forum pytania o zawody zimowe w Warce i jak napisał kolega Waldek w sąsiednim temacie u nas strzela się cały rok :) Na ostanim treningu niedzielnym rozmawiałem z Cezarym.pl i doszliśmy do wniosku że możemy urozmaicić nasze treningi o małe zawody:
1. Dojrzała mi właśnie żubróweczka, którą zamierzam napełnić ten niewielki bukłaczek i potraktować go jako nagrodę na zawody

Obrazek

2. Cezary.pl dołącza się z prochówką, czyli będą już nagrody szt. dwie :D
Wstępnie termin ustaliliśmy na trening w niedzielę 4 lutego bo prochóweczka musi również dojrzeć (a miała być robiona świeżutka w tym tygodniu), ale o tym niech kolega napisze. Teraz świeży śnieg więc część trenujacych w Warce pewnie wybędzie poszaleć na górkach, to może na 4 lutego już zatęsknią za strzelnicą :D Zapraszamy oczywiście wszystkich strzelających. Termin i oprawa może się zmienić jeśli tylko inni strzelcy zechcą się dołączyć zarówno z pomysłami jak i pomocą w organizacji.
cezary.pl
Posty: 28
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 13:58
Lokalizacja: Puszcza Stromiecka
Moja broń:

Post autor: cezary.pl »

Rozumiem że zawody te będą miały bardzo nieoficjalny charakter, taki bardziej zabawowy.
Oczywiście z mojej strony ufunduję nagrodę w postaci miodówki lub Metaxy dla zwycięzcy którejś z konkurencji, prochówki niestety nie mam, zabrakło mi pieprzu. :oops:
Z racji zimowej pory roku napalimy ognisko w stalowym koszu specjalnie do tego zbudowanym. Upieczemy kiełbaski na tym ogniu, a może coś innego, wtedy będą dwie pieczenie.
Może któryś z kolegów zna prawidłową nazwę takowego kosza. Nazwa urządzenia grzewczego z okresu Wojny Jaruzelskiej nie wchodzi w rachubę.

Konkurencje:
1. Karabin 50m
2. Pistolet 25m
3. Rewolwer 15m do kręcioła (pojedynek)

Pozdrawiam
Cezary
ODPOWIEDZ