Zakończenie sezonu ??????

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Zakończenie sezonu ??????

Post autor: Marek »

Rozmawialiśmy dziś z kolegami z forum i padła propozycja, że należało by zakończyć sezon zawodami.
W zeszłym roku były Żory a co w tym ?????

Może znów koledzy z Żor ?
mura
Posty: 50
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 16:27
Lokalizacja: Kraków
Moja broń:

Post autor: mura »

Małe zawody czarnoprochowe odbędą się na Pasterniku w Krakowie 05.11.

Duże zimowe zawody CP będą miały miejsce 02.12.2006

Zapraszamy
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Zakończenie sezonu ??????

Post autor: cpt.Nemo »

Marek pisze:Rozmawialiśmy dziś z kolegami z forum i padła propozycja, że należało by zakończyć sezon zawodami.
To powinny byc takie Mikolajkowe Zawody, tuz przed Wigilia :)
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

O extra Mura, 2ego grudnia mowisz?? Trzeba zatem byc :D Nemo, Mikolajkowe byc moga, ale i konczace sezon byc powinny. W sniegu to juz nie sezon 8) .
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Re: Zakończenie sezonu ??????

Post autor: kumat »

cpt.Nemo pisze: To powinny byc takie Mikolajkowe Zawody, tuz przed Wigilia :)
To coś tak jak polowanie wigilijne :) dzień trochę krótki ale było by miło tak podymić przed ŚBN.
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Wiola pisze:W sniegu to juz nie sezon 8) .
Dlaczego? w śnigu widać ślady kuli jak się do tarczy nie trafi :lol:
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Wiola pisze:W sniegu to juz nie sezon 8) .
O !
Przewidujesz snieg przed Swietami ?
No moze w gorach to tak :)
Albo na "Polowaniu Wareckim" ale to chyba w styczniu bedzie ?
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Moim zdaniem sezon na czarnoprochowe strzelanie powinien trwać cały rok, co oznacza, że takiego sezonu nie należy w ogóle zakończać. W Chemie rozmawiałem z paroma kolegami, którzy podobnie jak ja uważają, że zimowe strzelanie ma swój niepowtarzalny urok, szczególnie, jeśli odbywa się na ośnieżonej, leśnej strzelnicy. Znam wiele obiektów z ogrzewanym zapleczem (równie dobrze może to być ognisko), gdzie takie zawody można zorganizować i mam nadzieje, że spotkamy się na niejednej zimowej imprezie. W każdym razie moje Bractwo czerskie ma poważne plany zorganizowania na przełomie stycznia i lutego imprezy w Warce, o jej szczegółach napiszę jednak nieco później.
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

Wydaje mi się że Samuel ma całkowitą rację :P Sezon jest cały rok.My na Jaśkówce dymiliśmy w zeszłą zimę nawet przy dziewięcio stopniowym mrozie :-D :-D
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

No dobrze, wiec kto rzucil haslo zawodow konczacych sezon? W zimie pewnie jakies strzelania beda, ale przeciez sami wiecie z doswiadczenia, ze nie ma ich prawie wcale, poza tym potrafi byc bardzo bardzo zimno, snieznie, mokro i mrozno-wietrznie. Ja mialam na mysli taki wlasiwy sezon, czyli od wiosny do jesieni. Teraz latwo mowic bo jest jeszcze cieplo, ojej ile bedzie strzelan i zawodow zima?! :shock:
Cyrograf15
Posty: 34
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 21:10
Lokalizacja: Kraków
Moja broń:

Post autor: Cyrograf15 »

W zeszłom zimę strzelaliśmy przy -21 czy -24. Zdania odnośnie temperatury były w tym zakresie podzielone. Było znakomicie zwłaszcza że przy ponad -20 właściwie się nie marznie bo jest sucho. Kiedy jest chlapa spora wilgotność tak koło 0 to najłatwiej o odmrożenia. Tak się zastanawiam, może ta zabawa nie jest dla dziewczynek?
Wojtek
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Dokladnie Cyrograf, nie ma kobiet w tym sporcie bo to glosne i brudne, do tego smierdzi. Ja sie zimy nie boje, nie siedze w domku w cieplych kapciach, tylko aktywnie spedzam czas, przede wszystkim na nartach w gorach, gdzie temperatura nie rozpieszcza i lubie to, nic mnie nie przeraza. Zima strzelalam nie raz, tym bardziej chce zobaczyc, ze sezon sie nie skonczyl i zawody tez. Przez 4 lata odbyly sie jedne zawody zima, moze dwa razy <tyle pamietam>. Wiadomo, duzo sie mowi, ale zycie pokazuje co innego. Nie boj sie, tej zimy jeszcze nie czas na wygrywanie.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Moim zdaniem sezon na czarnoprochowe strzelanie powinien trwać cały rok, co oznacza, że takiego sezonu nie należy w ogóle zakończać.
Nie o to mi chodziło, w styczniu, lutym itd ... zawsze strzelam i preferuję otwarte strzelnice na wolnym powietrzu, za niedługo
Święto Niepodległości i miło by mi się było z Wami spotkać na zawodach.
W zeszłym roku pod hasłem "Zakończenia sezonu" postrzelaliśmy w Żorach i fajnie by było znów na świeżym powietrzu, pretekst dobry jak każdy inny, później może być "Mikołajkowe strzelenie", "Wigilijne", "Noworoczne" "Karnawałowe" i już wiosna ....

Dziś też jadę postrzelać bo to czwartek, więc okazja, a do tego w przyszłym tygodniu dzień będzie krótszy o godzinę.
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

strzelanie może być i przy 30-na minusie-ale musi być wzmocniona część gastronomiczna!!!!!!
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

Post autor: .Tomek.44 »

super :D 8-) :-D
ODPOWIEDZ