Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Post autor: stulpner »

Witam wszystkich!
Kupiłem Navyka 36'' jest piękny! Jak narazie to widziałem go tylko na fotkach gdyż dojdzie prawdopodobnie dopiero do mnie jutro.Chyba bede z nim spał :D !Chcę go wypróbować ale jest jedena prozaiczna przeszkoda NIE MAM PROCHU! Wiem że dostepny jest w Czechach i na strzelnicy ale mieszkam koło Słupska a to jest nad samym morzem więc do Czech to kawał drogi.Natomiast na strzelnicy sami mają jedna puszkę gdyż z CP strzelają od święta i traktują to raczej jako ciekawy dodatek do zawodów z broni współczesnej.Jeśli ktokolwiek ma do odstąpienia puszkę prochu to bede bardzo wdzieczny!Jes tu w dziale kupię-sprzedam oferta ale chyba nie aktualna gdyż pomimo zgłoszenia się do zakupu nie dostałem odpowiedzi.A jeszcze jedno wszystkich użytkowników mających doświadczenie z Navy proszę o rady dotyczące tej broni a interesuje mnie wszystko!
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

A z jakiej firmy ten navik i za ile (jeśli to nie tajemnica handlowa)? Tematów wiele: proch, kule, przybitki (filc lub kaszka), kapiszony, fiolki na proch, smary, grajcar, wyciory... Musisz wpierw informacji poszukać na jednym czy drugim forum i oczywiście jednak na strzelnicy u kolegów strzelajacych z CP.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Post autor: stulpner »

Zapłaciłem 728zł,jest to wersja nie istniejacej już firmy włoskiej San Marco(chyba tak się pisze)Broń jest stara ale nigdy nie strzelana,osiowa lufa i komora,bez luzów na bębnie.Wersja ta jest bogato grawerowana nie tylko bęben ale blachy boczne, lufai inne części.Pistolet ten pochodzi z Niemiec.Jeśli chodzi o strzelectwo to mam jakieś doswiadczenie gdyz strzelam grubo ponad 20 lat ale z broni współczesnej a z bronią CP dopiero zaczynam przygodę i chodzi mi o sprawy typowo fachowe czyli mankamenty i walory tego modelu.Powtarzam się ale proszę szanownych kolegów o odsprzedanie mi puszki kawiorku .
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Post autor: stulpner »

Co prawda Colta będę miał w rękach prawdopodobnie jutro ale sprzedawca wystawił jednocześnie wiele Coltów Navy,Dragoon,Walker i jeśli w jakimś był feler to otwarcie o tym pisał.Myślę więc że rzetelnie podszedł do sprawy tym bardziej że na aukcjach sprzedaje od niedawna więc na sam start nie robił by sobie złej marki.Jeszcze jedno co skłoniło mnie do tego zakupu to podobno kiedyś producenci bardziej się przykładali do jakości niż w obecnych czasach,ale zobaczę jak dostanę go we własne ręce !
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Przeczytało mój post blisko 100 osób ! Pewnie tylko sympatycy CP gdyż nikt nie ma jednej puszki kawiorku do odsprzedaży!
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Tak pracuję w policji!!! Ale nie jestem jakimś kapusiem!!!durnym dupkiem plusującym!!! Widzę ze słowo kolega na forum to tylko zwrot grzecznościowy.Pewien kolega z forum powiedział że jestem podejrzany z wiadomego względu! OK kiedyś spotkamy się na zawodach i jak mnie poznacie to powiecie kto ciebie trzyma w mędowni ?
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Mieszkam w Słupsku .Jest tam strzelnica ale z CP strzela się sporadycznie gdyż traktowane jest to jako atrakcja do zawodów z broni współczesnej.
Ostatnio zmieniony śr 14.sty.2009 - 15:37 przez stulpner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Jeszcze jedno co zauważyłem na forum to że jak ktoś ma konkretny problem to jest masę odpowiedzi ale żadna konkretna!
Ostatnio zmieniony śr 14.sty.2009 - 15:34 przez stulpner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Sorry za ostre słowa ale szlag mnie trafia na tych co na forum są tak mądrzy a teraz chowają głowę w piasek nie jak struś a jak oskubany kurczak!
Mirass
Posty: 24
Rejestracja: ndz 06.sty.2008 - 20:51
Lokalizacja: Z pod Warszawy
Moja broń:

Post autor: Mirass »

To ty chyba jesteś rekordzistą w pisaniu postów, OSIEM przez OSIEM minut
:-P
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: Mincerz »

stulpner pisze:Pisałem do jednego z dwojga ''GURU'' naszego forum na priv oczywiście zawsze dużo komentuje wszystko ale na moją sprawę po prostu olał mnie!
Kolego M...... WSTYD!!!!Wystarczyło napisać pocałuj mnie w d... !
Rozumiem, że mnie chcesz pocałować?
Oki.. a sprawdzałeś czy Twoje PW doszło?
Bo kilka dni się nie logowałem na forum..
Odpowiem, jak tylko wrócę do domu.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

Stulpner po co się wściekasz :P Nie wiem skąd jesteś ale nie lepiej wybrać się na najbliższą strzelnicę gdzie strzelają czarnoprochowcy?Dowiesz się wszystkiego o co tylko zapytasz a i przy okazji może zaopatrzysz się w najpotrzebniejsze rzeczy.Czasmi tu na forum ciężko jest wytłumaczyć jakieś zawiłości np. techniczne.Zapewniam że na żywo dowiesz się dużo więcej o strzelaniu i tp. :P
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Zgadzam się z Misiem (choć nie zawsze w kwestiach ortografii), tak właśnie Stulpnerowi poprzednio odpowiedziałem. Pierwszy swój kilogram prochu kupiłem, kibicując na jakichś zawodach, nawet nie wiem od kogo, bo różne "rzeczy" były sprzedawane z masek samochodów. Co do wchodzenia na to forum, to ja wchodzę przez powiadomienie o odpowiedzi, a potem akceptację faktu, że certyfikat serwera nie odpowiada jego nazwie. Więc nie potrzeba się za każdym razem logować.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

Sorry za nieuzasadnione pretensje do GURU naszego forum kolegi Mincerz!Jest Guru przez wielkie G a do tego profesjonalistom,i facetem na którym można polegać!Wielkie dzięki dla tego kolegi!!!!
Awatar użytkownika
SiD
Posty: 7
Rejestracja: wt 13.sty.2009 - 15:04
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Post autor: SiD »

stulpner pisze:Co prawda Colta będę miał w rękach prawdopodobnie jutro ale sprzedawca wystawił jednocześnie wiele Coltów Navy,Dragoon,Walker i jeśli w jakimś był feler to otwarcie o tym pisał.Myślę więc że rzetelnie podszedł do sprawy tym bardziej że na aukcjach sprzedaje od niedawna więc na sam start nie robił by sobie złej marki.Jeszcze jedno co skłoniło mnie do tego zakupu to podobno kiedyś producenci bardziej się przykładali do jakości niż w obecnych czasach,ale zobaczę jak dostanę go we własne ręce !
Chyba wiem który to sprzedawca...i ponoć wcale nie tak od niedawna :o
Na bron.iweb.pl jest kilka słów o nim w temacie "Ciekawostki na aukcjach"
Fakt faktem że sam od niego kupiłem Navy :lol: Colt rzeczywiście starszy ode mnie. Niestety opisu zgodnego ze stanem przedmiotu sprawdzić na razie nie mogę gdyż go w pierwszej kolejności na części rozebrałem wedle wskazówek kapitana Nemo. Powód-bęben ocierający o lufę ( w aukcji było że szczelina mikroskopijna :( Teraz nie wiem co zrobić. Do kapitana o radę napisałem ale cisza na razie. Wedle mych pomiarów ośka wchodzi w lufę na 25mm a otwór ma w sumie 28mm.. I co ja mam z tym począć? Reklamować? Wizualnie bez zarzutu...

A co do rad kolegów to jak najbardziej. Na strzelnicę-by się z jakimiś czarnoprochowcami spotkać.. Wycieczka do 3-miasta (Gdańsk-Wrzeszcz)? Może coś bliżej jest..
ODPOWIEDZ