Remington….ciąg dalszy...

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Picasso miał ponad 70, jak celnie strzelał.
waliza
Posty: 22
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 23:10
Moja broń:

Post autor: waliza »

Koniec konców ukłony dla SG za podjecie próby, za szukanie patentów ,dokumentów,całą pracę i wysiłek włożony w to żeby udowodnić tym.... że rewolwer kapiszonowy zawsze jest rewolwerm kapiszonowym, czy ma ramę otwartą czy zamknięta. Szkoda tylko, że nic z tego nie wyszło i durne przepisy z jakąs datą z kapelusza dalej rządzą wbrew logice.Ehh
Awatar użytkownika
WiS
Posty: 86
Rejestracja: ndz 30.gru.2007 - 15:12
Lokalizacja: Kielce
Moja broń:

Post autor: WiS »

Nowa władza... nowi ludzie... może nowe pomysły?

Czy środowisko rozważa jakiś lobbing na rzecz "unormalnienia" ustawy? Jeśli tak, myślę, że chyba coś mogę dopomóc 8) - rzecz (ewentualnie) do przedyskutowania, tu lub bardziej prywatnie.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

To napisz, w czym możesz pomóc i jak - tutaj lub lepiej w temacie "Policyjny projekt ustawy..."
Awatar użytkownika
WiS
Posty: 86
Rejestracja: ndz 30.gru.2007 - 15:12
Lokalizacja: Kielce
Moja broń:

Post autor: WiS »

Krótka piłka: znam dość dobrze kilka osób, służbowo i prywatnie, które obecnie "coś mogą" w tej sprawie (chyba...) - i mogę im próbować przemówić do rozsądku. Sam, albo wraz z delegacją środowiska, ewentualnie.
Nie ręczę oczywiście, że "osoby" zechcą, ale znam je jako otwarte na rozsądne argumenty, więc chyba warto spróbować?

PS. Poprzednie wątki nt prawa już trochę były pokryte kurzem i dotyczyły innej sytuacji, więc na potrzeby niniejszej kwestii założyłem nowy - do ew. dyskusji zapraszam tam.
ODPOWIEDZ