Też kupiłem !!!!!!! Colt Navy 36'' De lux

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Z Warszawy?
To w niedzielę do Warki. od 12 do 15.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Kurcze blade nie strasz mnie!Facet w czwartek powiedział mi że przesyłka poszła ,we wtorek zadzwoniłem do niego i powiedział że dopiero tego dnia wysłał a z czwartkiem to się pomylił.Broń którą zakupiłem opisywał jako nigdy nie strzelaną!Zero luzów na bębnie ,osiowość idealna.Cholerka czy też padłem ofiarą naiwności?Jutro spodziewam się że dojdzie Navik do mnie ale jak będzie wyglądał to dopiero zobaczę mając go w dłoniach.Na fotkach wyglądał wspaniale ! Teraz zabiłeś mi ćwieka! Kupiłem Colta od gościa co ma broń z depozytu policji niemieckiej.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Jeszcze jedno jeśli chodzi o Policję,jestem pracownikiem policji ale nie na etacie mundurowym.I jasno i wyraznie dementuję to że policjanci to przygłupy i buraki!W szeregach policji są jak we wszystkich profesjach ludzie pominięci z powołaniem! ale generalnie policjanci w dobie obecnej są ludzmi inteligentnymi ,dobrze wyszkoleni ,widzę na co dzień ich tok szkolenia i to nie jest naprawdę bajka! Jestem pokoleniem wychowanym w komunie i jeśli ktoś powie że kiedyś było ciężko a teraz wojsko czy policja to przedszkole to jest w wielkim błędzie!
Maro
Posty: 6
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: Maro »

stulpner pisze:Jeszcze jedno jeśli chodzi o Policję,jestem pracownikiem policji ale nie na etacie mundurowym....!
:shock:
Tajniak???
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Nie kolego Maro! Właśnie takich ludzi nie szanuję to znaczy tych co sądzą innych po pozorach! Nie jestem tajniakiem ! Jestem konserwatorem urządzeń technicznych w Słupskiej Szkole Policji.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Nazywam się
Artur Hinca
ul.Ogrodowa 2/34
76-200 Jezierzyce
Tel .665-260-407
To moje dane !
arturhinca1@wp.pl
A Ty Tajniaku Ujawnisz swoje ?
Awatar użytkownika
SiD
Posty: 7
Rejestracja: wt 13.sty.2009 - 15:04
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: SiD »

stulpner pisze:Kurcze blade nie strasz mnie!Facet w czwartek powiedział mi że przesyłka poszła ,we wtorek zadzwoniłem do niego i powiedział że dopiero tego dnia wysłał a z czwartkiem to się pomylił.Broń którą zakupiłem opisywał jako nigdy nie strzelaną!Zero luzów na bębnie ,osiowość idealna.Cholerka czy też padłem ofiarą naiwności?Jutro spodziewam się że dojdzie Navik do mnie ale jak będzie wyglądał to dopiero zobaczę mając go w dłoniach.Na fotkach wyglądał wspaniale ! Teraz zabiłeś mi ćwieka! Kupiłem Colta od gościa co ma broń z depozytu policji niemieckiej.
Spokojnie. Przesyłka była po 5 dniach. Dobrze zapakowana, zabezpieczona i ubezpieczona. Poza tą ośką wszystko miło i przyjemnie. Ale od razu widać było że rewolwer dawno nie rozbierany. Polecam rozkręcić i wyczyścić zgodnie z zaleceniami Kapitana
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=15535
Oczywiście z przesyłką paragon i zaświadczenie o nie wymaganiu pozwolenia.
Mincerz pisze:Z Warszawy?
To w niedzielę do Warki. od 12 do 15.
Pozdrawiam!
Baaardzo bym chciał i w niedługim czasie planuję. Jednak na chwilę obecną kompletuję reszte akcesorii do Navyka. W tę sobotę są zawody na ZKSie i kurs dla strzelców CP. Po kursie można walić do tarczy bez instruktora, a z racji tego, że ja często w weekendy pracuję to ZKS jest dobrą alternatywą...i na ten kurs chcę się wybrać.
Do Warki jak najbardziej. słyszałem że tam atmosfera sprzyja :-)
Jak będzie w planach to dam znać-zawsze 3 miejsca w wozie są :D uote]
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

Co za ludzie? w kazdym widzą wroga! ale to chyba z tego że sami są wrogo nastawieni do innych! Zresztą pomijając charaktery ludzkie forum jest na temat rewolwerów a nie na sprawy czy ktoś pracuje w policji jako elektryk,tokarz,czy glina!
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem!!!!

Post autor: stulpner »

SiD pewnie dasz sobie radę z tą ośką! Kurcze ja mieszkam nad samym morzem i to jest zadupie czarnoprochowe! Na południu jakoś ko funkcjonuje a u nas kaszubów jakoś kiepsko!
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

No z tym zadupiem to przesadziłeś i to mocno :-x Zorientuj się najpierw a potem pisz takie bzdury :-? Na iwebie jest nawet osobny topic Trójmiasto i okolica.Przyjedź w jakąkolwiek sobotę na Jaśkową do Gdańska to zobaczysz jaka tu pustynia.Oko Ci zbieleje :-D
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Ludzie kochani, spokoju trochę..
Wstańcie sobie w niedziele rano od kochanki, zróbcie sobie wspaniałe śniadanie, idźcie na mszę i na strzelnicę, wrócicie do żony na obiad..
Ludzie, życie ma być przyjemne.. Nie jest ważne gdzie kto pracuje.. Żyłka jakaś jeszcze pęknie i co? Łapki odpadną.. Błagam..
Zaśpiewajcie sobie przy porannym goleniu: http://www.youtube.com/watch?v=RzOcFtg4IxE
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony śr 14.sty.2009 - 21:42 przez Mincerz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: Mincerz »

SiD pisze:
Mincerz pisze:Z Warszawy?
To w niedzielę do Warki. od 12 do 15.
Pozdrawiam!
Baaardzo bym chciał i w niedługim czasie planuję. Jednak na chwilę obecną kompletuję reszte akcesorii do Navyka. W tę sobotę są zawody na ZKSie i kurs dla strzelców CP. Po kursie można walić do tarczy bez instruktora, a z racji tego, że ja często w weekendy pracuję to ZKS jest dobrą alternatywą...i na ten kurs chcę się wybrać.
Do Warki jak najbardziej. słyszałem że tam atmosfera sprzyja :-)
Jak będzie w planach to dam znać-zawsze 3 miejsca w wozie są :D uote]
Nie wiem, co będą uczyć na tym kursie.. Może jak wsadzić kulkę .454 tam gdzie wchodzi .375 :)
W Warce Cię najlepsi dyżurni wyszkolą w 5 minut.. Jedna zjebka i się nauczysz :)
A tak poważnie to zapraszam..
Przynajmniej nie trzeba kupować idiotycznych zestawów startowych..
Pozdrawiam!
Maro
Posty: 6
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: Maro »

stulpner pisze:...A Ty Tajniaku Ujawnisz swoje ?
Nie. :P

To tylko dowcip i jeżeli uraził to sorki.
Zabrakło mi w emotkach "mrugający okiem".
Miałem nadzieję na większe poczucie humoru.
Aczkolwiek rozumiem, że pewne dowcipy mogą nie śmieszyć.

Pierwszy mój dzień na forum i juz taki klops.
Nic to będzie lepiej.


Póki co, to życzę koledze dużo zadowolenia z nowego nabytku i wspaniałych chwil na strzelnicy.
Awatar użytkownika
SiD
Posty: 7
Rejestracja: wt 13.sty.2009 - 15:04
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Też kupiłem!!!!

Post autor: SiD »

Mincerz pisze:Nie wiem, co będą uczyć na tym kursie.. Może jak wsadzić kulkę .454 tam gdzie wchodzi .375 :)
To chyba muszę dragoona albo walkera dokupić 8) bo widzę że z temi zestawami to nie żarty.. Jeden do strzelania będzie, drugi do hałasu ;)
Ale na poważnie to za szczawik jestem żeby tak ze startu strzelnice selekcjonować. Przesłuchałem właśnie "Mam kota" i luz... Pożyjemy zobaczymy. A do Warki na 100% wpadnę opier... zebrać :P
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Też kupiłem

Post autor: stulpner »

Wstawiłem fotkę ale niestety pokazuje mi error więc ją wykasowałem.Pisałem że mój colt to san marco ale to pomyłka jest to euroarms .Proszę o odpowiedz czy to firma mająca jakąś renomę?Pierwsze co to rozebrałem go i wyczyściłem a następnie zaoliwiłem oraz kominki i oś bębna nasmarowałem smarem grafitowym.Wszystko chodzi jak w zegarku ,czekam teraz tylko na kawiorek .AAAAAAAAA jeszcze bardzo istotna sprawa !jakie kule mam kupić 375 czy 380 ?
ODPOWIEDZ