Rigby .451

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Niech Wasze głosy idą pod niebiosy, a tam się już okaże dokładnie, ilopolowy ten gwint i jaki ma zarys, Alleluja! :)
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

rusznik pisze: Jednak jak juz wiecie sa w Cieszynie dwa karabiny Rogbiego a szykuje sie i trzeci z firmy Artax
Szykuje się również czwarty i piąty .
Chyba założymy KLUB RIGBY ( nie mylić z rugby :) )

amadeusz
Mariusz W.
Posty: 27
Rejestracja: pt 20.paź.2006 - 15:29
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń:

Post autor: Mariusz W. »

Cześć Amadeo.
Wiem jak wygląda Rigbi w wykonaniu Pedersoli,jest OK.
A jak wygląda z Artaksa?widziałem go tylko na słabym zdjęciu bez powiększenia w poście Tomka 44.Czy widziałeś go na żywca?
Jak to jest obiektywnie porównując te obiekty naszego pożądania i cenowo również.
Pozdrawiam Mariusz W.
Gratuluje Ci Mauzera-jakie ma napisy?
Cereus
Posty: 49
Rejestracja: wt 31.paź.2006 - 14:50
Moja broń:

Post autor: Cereus »

To cały Cieszyn będzie strzelał z Rigby.Wygrać się z wami nie da to pewne ,ale czy nie będzie to nudne?Bo ja na przykład lubię postrzelać z róźnej broni.Czasem nawet z premedytacją zabieram muszkiet skałkowy za zawody narażając sie na przegraną.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Mariusz W. pisze:Cześć Amadeo.
Wiem jak wygląda Rigbi w wykonaniu Pedersoli,jest OK.
A jak wygląda z Artaksa?widziałem go tylko na słabym zdjęciu bez powiększenia w poście Tomka 44.Czy widziałeś go na żywca?
Ten z Artaxa jedzie do kolegi . Kiedy będzie ? Nie wiem . Sam jestem ciekawy jak jest wykonany. Artax to podobno solidna firma.

amadeusz
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Cereus pisze:To cały Cieszyn będzie strzelał z Rigby.Wygrać się z wami nie da to pewne ,ale czy nie będzie to nudne?Bo ja na przykład lubię postrzelać z róźnej broni.Czasem nawet z premedytacją zabieram muszkiet skałkowy za zawody narażając sie na przegraną.
Zawody można wygrywać strzelając np. ze skałowego Kentucky mającego otwarte przyrządy celownicze . Wiesz coś na ten temat :D .

amadeusz
Roe Dorsz
Posty: 25
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 14:59
Lokalizacja: Grudziądz
Moja broń:

Post autor: Roe Dorsz »

No cóż. Chyba się pochwalę, że Rusznikowy Rigby od soboty jest w moich rękach. Dzisiaj byłem na sztrzelnicy (a tu proszę aż 6 osób się zebrało - tyle to jeszcze na raz strzelców CP w Grudziądzu nie było :banda: ) i oddałem pierwsze strzały. Dokładnie 4. Jeden w kulochwyt na przestrzelenie i 3 w tarcze. Na razie z pożyczonych pocisków i naważki prawie zbliżonej do idealnej, ale co najważniejsze 3 pociski w tarczy.

Czyli pierwszy krok wykonany! :-D

A teraz to zacznie się cieżka i mozolna praca która mam nadzieję że da mi dużo satysfakcji.

PS. Chciałem podziękować wszystkim którzy dziś zjawili się na strzelnicy, pogratulować KulAn'owi nowego nabytku, a przede wszystkim podziękować chłopakom za zrzutkę ołowiu na pierwsze odlewanie. Dzięki chłopaki :ok:
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Gratuluje, Rigby to kawal pieknego karabinu.
ODPOWIEDZ