SĄSIEDNIE FORUM.....

Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Mincerz pisze: "Nie - cp" modowie mają zapewne takie same prawa jak modowie cp.
TomAcik
Wysłany: Wczoraj 19:28

I sądzisz, że będę Cię do czegoś przekonywał?

Ani mi się śni.
Nie umiem Ci narysować, że w dziale CP mam takie same uprawnienia jak Ty, wystarczy że napisałem to parę razy.
W odpowiedzi do Senia, czy Senio moze nagle zostal moderatorem ?

TomAcik
Wysłany: Wczoraj 19:45

Seniu szanowny...
/.../
Moderatorzy wiatrowi nie mają tu guzików.
Nie umiem narysować, mogę opisać; widzisz swój pulpit w dziale CP?
Mój, PiotreKa, testona i hexera jest taki sam. Żadnej edycji, warnów itp.
A tu powtorzyl dobitniej i wyrazniej.

Rusznik dostał bana za post napisany "poza" działem cp.
Hmm ? Pierwszym czy drugim razem ?
Bo drugim razem to ewidentnie za CP, idz prosze i poczytaj uzasadnienie.

I tu, czy się to podoba czy nie TomAcik ani nikogo nie okłamał ani nie stracił nad sobą panowania. I można się dziwić jego zachowaniu ale szanuje go za postawę w tej pyskówce.
To znaczy za wielokrotne twierdzenie ze modzi spoza nic tu nie moga ?
A kto mnie wycofal z lokalnego Kowbojow ? Nasi ?
A moze Cypis klamal piszac ze to na zadanie moderatorow ?
A jesli pisal prawde to ktorych moderatorow ? Tych co niby sie nie mieszaja i maja rowne z userami uprawnienia ?

TomAcik
Wysłany: Wczoraj 21:16
(wystarczy użyć obejścia przez post w innym dziale),
Czyli maja wieksze mozliwosci mieszania u nas niz nasi userzy czy jednak nie ?
Bo ktos tu posilkuje sie polprawdami chyba ?
Ktory post jest prawdziwy ?
Ze w dziale CP maja wylacznie takie same uprawnienia jak user, czy ze mozna to sobie obchodzic i walic warny w plecy ?
Na zyczenie ktorych modow przestalem szefowac w kowbojach ? naszych CP czy tych co niby nic nie maja do gadania ?
chociaż liczę, że więcej tu takich co podejmują decyzje po zapoznaniu się z faktami, niż tych co poznają fakty po podjęciu decyzji.
Powyzsze tez z TomAcika, zatem jak sie maja fakty do oswiadczen ?

Trzeba czytac spokojnie, bez emocji i odkrywac gola prawde a nie sadzic wylacznie po pozorach.
Senio
Posty: 44
Rejestracja: śr 28.lis.2007 - 12:54
Lokalizacja: Koło.wlkp
Moja broń:

Post autor: Senio »

cpt.Nemo pisze:To znaczy za wielokrotne twierdzenie ze modzi spoza nic tu nie moga ?.
A gdzie się odbyły te akcje.

http://bron.iweb.pl/warnings.php?mode=d ... serid=2594

W CP czy poza CP ?. Pytam bo jeszcze wtedy tylko wiatrem dmuchałem.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Senio pisze:
cpt.Nemo pisze: A gdzie się odbyły te akcje.

http://bron.iweb.pl/warnings.php?mode=d ... serid=2594

W CP czy poza CP ?. Pytam bo jeszcze wtedy tylko wiatrem dmuchałem.
Nie bardzo sie rozpisuje w innych czesciach iwebu.
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=491 ... ht=#491343
Tez byla taka wolna uczciwa dyskusja jak teraz.
Oczywiscie ze na CP, ale to bylo tak dawno ze niektorzy wola nie pamietac :) O osobistej "sympati do mnie" przewazylo chyba moje pytanie :
Za dotyczące działu CP pytanie 'jak bedzie z dostepem innych moderatorow prowokatorow ? Zostanie dla nich zamkniety ? Czy beda mogli wejsc w kazdej chwili i rozrabiac ?'
A dokładniej za to, ze odpowiedź na to pytanie wciąż jest negatywna,
Taka wraz z warnem otrzymalem na nie odpowiedz po paru dniach. I kto teraz zagwarantuje ze za chwile nie bedzie podobnie ? I kupa naszych nie dostanie ostrzezenia za obecne wypowiedzi ?
Tylko administracyjne odciecie ich od decyzji wiazacych na naszej czesci Forum dalo by jakas gwarancje uczciwosci. Czemu warny z innych czesci forum mialy by skutkowac na naszej ? Kazdemu gdzies sie zdarzylo napisac posta wiec moga mu wbic sztylet wzorem ostatniego ataku na Rusznika. Czy nie jest to jeden z powodow dla ktorego zabraniaja usuniecia postow ? Chca sobie zachowac sciezke "awaryjna"
Senio
Posty: 44
Rejestracja: śr 28.lis.2007 - 12:54
Lokalizacja: Koło.wlkp
Moja broń:

Post autor: Senio »

cpt.Nemo pisze:Nie bardzo sie rozpisuje w innych czesciach iwebu.
Czyli to sytuacja identyczna jak dzisiejsza ?. Dobrze ja to rozumiem ? Moderator wiatrówkowy daje Ci trzy ostrzeżenia mimo że nie ma do tego dostępu i takich uprawnień w dziale CP ? :shock:
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

cpt.Nemo pisze:
Rusznik dostał bana za post napisany "poza" działem cp.
Hmm ? Pierwszym czy drugim razem ?
Bo drugim razem to ewidentnie za CP, idz prosze i poczytaj uzasadnienie.
Chodzi o kwestie techniczne. Merytorycznie ban był za tekst w dziale cp ale technicznie hexer doczepił się do postu w WBP.
cpt.Nemo pisze:
I tu, czy się to podoba czy nie TomAcik ani nikogo nie okłamał ani nie stracił nad sobą panowania. I można się dziwić jego zachowaniu ale szanuje go za postawę w tej pyskówce.
To znaczy za wielokrotne twierdzenie ze modzi spoza nic tu nie moga ?
A kto mnie wycofal z lokalnego Kowbojow ? Nasi ?
A moze Cypis klamal piszac ze to na zadanie moderatorow ?
A jesli pisal prawde to ktorych moderatorow ? Tych co niby sie nie mieszaja i maja rowne z userami uprawnienia ?
Napisałem "w tej pyskówce". Kiedyś było kiedyś a teraz jest teraz. Jeszcze raz powtarzam; W TEJ PYSKÓWCE.

A co do możliwości banowania za posty rozrzucone po iweb... Jak widać jest to możliwe. I pewnie teraz będzie stosowane. "Falandyzacja" iweb'u cz.1

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Senio pisze:
cpt.Nemo pisze:Czyli to sytuacja identyczna jak dzisiejsza ?. Dobrze ja to rozumiem ? Moderator wiatrówkowy daje Ci trzy ostrzeżenia mimo że nie ma do tego dostępu i takich uprawnień w dziale CP ? :shock:
Wtedy mial takie uprawnienia, potem byla mala wojna i obiecano ze juz tak nie bedzie, ja nie walczylem o zniesienie tych warnow zbyt powaznie bo mnie one raczej smieszyly jako wyraz bezradnosci i braku innych argumentow strony przeciwnej :)
Zauwaz ze wtedy to TomAcik jednoznacznie przyznal w tym ostrzezeniu ze sa moderatorzy-prowokatorzy bo nie to bylo przyczyna warna tylko raczej podejrzenie ze mogli by nie miec dostepu :)

Z lokalnego moderatora Kowbojow usnulei mnie calkiem nie dawno i wtedy to juz byl okres ze niby sie nie mieszaja :)

Indianie mowili : ludzie o dwu jezykach.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Mincerz pisze: Chodzi o kwestie techniczne. Merytorycznie ban był za tekst w dziale cp ale technicznie hexer doczepił się do postu w WBP.
Nie widzisz ? czy nie chcesz widziec ?
To jest ostatnie ostrzezenie Rusznika gwarantujace ban.
Klikamy w nie i ladujemy jak najbardziej w dziale CP.

Technicznie to mogl to wykonac na wiele roznych sposobow i mniej mnie to interesuje. Mogl sie doczepic do dowolnego postu poza CP. Gdyby rusznikowi pozwolili wykasowac posty to juz by to az tak latwe nie bylo.
To tylko stawia we wlasciwem swietle dzialalnosc i metody "moderatorow spadochroniarzy"

Wemar zachowal sie niby ladnie,
Opinię własną, którą podałem wyżej, a umieszczoną w dziale poświęconym regulaminom, oparłem na stanie, który zaobserwowałem gdzieś 1-2 miesiące po wprowadzeniu nowych "regulaminów". Przyznaję, że pisząc o co wyżej, nie zadałem sobie trudu, by sprawdzić czy tak jest nadal,
- kto z Was zmienil awatara czy stopke w tym czasie :)

ale tez troszke naciaga bo i pare miesiecy temu nikt u nas nie mial wielkich awatarow i ogromnych stopek. No ale nie warto wnikac, przeprosil - jest OK. On to umial i za to szacunek.

Teraz mamy kuriozum, moderatora z ostrzezeniami i modera lokalnego z banem :)
Wiaze sie to zapewne z nieobecnoscia Cypisa, sami nie umieja albo nie maja uprawnien aby cos z tym zrobic.
Senio
Posty: 44
Rejestracja: śr 28.lis.2007 - 12:54
Lokalizacja: Koło.wlkp
Moja broń:

Post autor: Senio »

cpt.Nemo pisze:Z lokalnego moderatora Kowbojow usnulei mnie calkiem nie dawno i wtedy to juz byl okres ze niby sie nie mieszaja
Przykra historia. Tym bardziej że odbierają to co się samemu od początku budowało. Nie wiem co napisać. Brak mi słów żeby to wyrazić.

Mnie zniechęcili skutecznie do pisania w wiatrówkach. Głównie za sprawą Wemara który dowalił się do czegoś, o czym nie ma pojęcia, i kilku inny wszechwiedzących. Zaniechałem tym samym pisanie w wiatrówkach. Zostały pytania co kupić za 200 zeta. Czekam cały czas na konstruktywne posty owych wszechwiedzących od tego czasu i nie ma ani jednego. Jestem cierpliwy i poczekam dalej. Po prostu nikt teraz nie podejmuje dyskusji na żadne ciekawe tematy i nie wiem dlaczego skoro tyle mieli jadu do wylania w tematach które ja ciągnąłem. Wieje tylko nudą że żal tam zaglądać. Forum ciągnie jeszcze trochę Igor. Jeszcze mu się chce do pierwszego porządnego skopania. Wtedy też to oleje i po prostu będzie robił swoje. Przeniosłem się i zacząłem pisać trochę na CP. Jak widać na załączonym obrazku tu się powaliło jeszcze bardziej :(. Tu problemy są inne, jednak nie mniej wqrwiąjace. Chyba czas odpocząć.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Senio pisze: Przeniosłem się i zacząłem pisać trochę na CP. Jak widać na załączonym obrazku tu się powaliło jeszcze bardziej :(. Tu problemy są inne, jednak nie mniej wqrwiąjace. Chyba czas odpocząć.
Trzeba powalczyc o nasza czesc Forum, moze wlasciciel wreszcie zrozumie ze dzieje sie zle, ale moze tez przyzna im racje i wtedy sie wyniesiemy definitywnie, a adwokaci im wtedy wyjasnia jak wyglada problem udostepnionych informacji i czy wolno im odmawiac ich usuniecia.
To byla by ostatecznosc bo nie dla nich pisalismy ale nie trudno zrozumiec rozzalenie niektorych i to ze byc moze nie zechca aby ich nazwisko bylo kojarzone z takim zarzadem.
Szczesciem mkowalczuk odnalazl sie w tej rzeczywistosci i zaczal tez walczyc skuteczniej. Nie jestesmy takie calkiem bezsilne sierotki i potrafimy byc slyszalni. To jeszcze nie jest wojna, to raczej rozpaczliwe proby znalezienia lekarstwa, choc czasem jedynym lekarstwem jest amputacja. Jeszcze chyba wierzymy ze moze byc normalnie.
Tu nie ma co liczyc na zasuszenie rany, tak juz kilkakrotnie bywalo ze ustepowalismy dla swietego spokoju i po jakims czasie problem wracal z jeszcze wiekszym nasileniem. Teraz trzeba radykalnych metod.
Ostatecznie mamy to Forum, powstaje nowe, jest kilka innych kanalow lacznosci - damy rade :)
CP nie zginie, juz nie jest nas tak malo a jesli iweb nas nie chce na rownych prawach to moze sie tak skonczyc ze nie bedzie nas mial wcale.
Ilosc klikniec tez im sporo spadnie a nie jest to bez znaczenia.
Ja mysle ze i wiatrowcy widzac ze walczymy, z czasem, przylacza sie i otrzasna z siebie zbyt apodyktycznych "wladcow"
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Koledzy, przestańcie już ronić krokodyle łzy nad nieszczęściami, jakie Was spotkały na tamtym forum, lub niegodziwościami i idiotyzmami, które tam panują. To się stało nudne. Nasze forum się ożywiło, bo zaczęli na nim pisać uciekinierzy lub kontestatorzy z "żółtego", i bardzo dobrze. Proponuję więcej tematów bezpośrednio strzeleckich. Ja na przykład ostatnio odkryłem, że płaski słoiczek po szwedzkim pseudokawiorze, mający sporą zakrętkę typu twist, jest bardzo wygodny przy czerpaniu prochu miarkami z łusek przed przesypywaniem do fiolek. Dla mnie jest to ciekawsze, niż, dajmy na to, narzekania Nemo, że mu tam dali papierową szabelkę moderatora lokalnego, potem mu ją zabrali i w związku z tym granda jest. Za jakiś czas otworzę tutaj odrębny temat pieprzniczek, teraz zbieram materiały, w których się np. doszukałem, że istniały pieprzniczki 18-lufowe, taka ciekawostka...

Ps. Na czym polega "zysk" forum z większej lub mniejszej ilości wejść?
Senio
Posty: 44
Rejestracja: śr 28.lis.2007 - 12:54
Lokalizacja: Koło.wlkp
Moja broń:

Post autor: Senio »

MaciekP pisze:Koledzy, przestańcie już ronić krokodyle łzy nad nieszczęściami, jakie Was spotkały na tamtym forum, lub niegodziwościami i idiotyzmami, które tam panują. To się stało nudne.
Nie odróżniasz dwóch rzeczy. To nie są krokodyle łzy jak napisałeś. To tylko stwierdzenie faktów że źle się dzieje i czas albo na zmiany, albo na odpoczynek. Wejdź i popatrz jaką wartość merytoryczną przedstawiają poszczególne działy tematyczne w ostatnim czasie. Pokaż mi jeden ciekawy temat oprócz Igora PCP. Więc jeśli takiego nie ma, a wartość merytoryczna jest mierna, lub nie ma jej wcale coś się widocznie powaliło. Gdzie są Ci co mieli tyle do powiedzenia i lali żółć na prawo i lewo ?. Nie potrafią nic kompletnie zrobić sami, tylko bajki pisać i komuś przeszkadzać. O to chodzi nie o łzy. Mam dużo ciekawych materiałów na ten przykład na dzień dzisiejszy. Mogło by to być opisane i przedyskutowane w dmuchawkach, ale nie będzie. Dosyć. Teraz ja poczekam na konstruktywne tematy wnoszące cokolwiek do tego hobby. Czy się doczekam ?. Więcej jak pewne że nie.
MaciekP pisze:Nasze forum się ożywiło, bo zaczęli na nim pisać uciekinierzy lub kontestatorzy z "żółtego", i bardzo dobrze.
Co jest dobre ?. Że trzeba zbudować coś co już jest gdzie indziej zbudowane. Fora mogą się uzupełniać, ale nie ma potrzeby budować tego od nowa. Za dużo czasu i pracy to kosztowało żeby teraz to przekreślać moim zdaniem i zaczynać od nowa.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Seniu, ale może nie być innego wyjścia. Zwłaszcza, że mimo zapowiedzi, Jerzy zabiera się do uporządkowania własnej stajni jak pies do jeża.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Senio, masz dobre chęci wobec tamtego forum: podpowiadasz im, żeby coś zmienić, coś poprawić, ale to jest uszczęśliwianie kogoś na siłę, bo oni ani chcą, ani potrzebują Twoich rad, ich zdaniem, jak czytam, wszystko jest OK, a reszta to jakieś nieporozumienie, kłamstwo itp. Dlatego dalsze pisanie o "nich" uważam za wylewanie krokodylich łez nad mlekiem, które już się rozlało. Kochany, powiem prosto, niech się jebią i zarąbią na śmierć. Co nam do tego, skoro z bezinteresownej potrzeby bycia ch... jem niszczą własne forum? Co jest dobre? Dobre jest to, co konieczne - że z braku innego wyjścia trzeba na naszym forum odbudować niektóre tematy tam zarzucone, odbudować także przy pomocy kolegów, którzy się dotąd nie za bardzo u nas nie udzielali. Pasuje Ci to?
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

George pisze:Seniu, ale może nie być innego wyjścia. Zwłaszcza, że mimo zapowiedzi, Jerzy zabiera się do uporządkowania własnej stajni jak pies do jeża.
Daj facetowi szanse. Dopiero co zalogowal sie z powrotem na wlasciwe konto, moze po prostu nie ma czasu?
W zyciu jest na ogol pare wazniejszych i pilniejszych rzeczy od hobby - to tytulem uwagi ogolnej.
Czy czyjes zycie zalezy od tego cholernego forum?
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Macieju, niewiele zależy od tamtego czy tego forum. Jeśli jednak warto by wybierać, bo akurat ma się taki kaprys, to wolałbym nie występować w domu wariatów i w gronie gówniarzy, czego zresztą zaprzestałem. Oczywiście znam rzeczy ważniejsze w życiu niż strzelanie CP, ale nie znam piękniejszej niż strzelanie CP, za wyjątkiem mojej żony i wnuków (trójkę mam - nie żon, lecz wnucząt).
ODPOWIEDZ