POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: ndz 12.maja.2024 - 12:43
No to już kwintesencja dwubiegunówki ... Przygarniał Łukasz Łukaszowi ...
Choroba dwubiegunowa nie na tym polega geniuszu.
To ty masz jej objawy, Na privie całkiem spokojnie pisałeś bez cienia wrogości, minał niedługi czas, zacząłeś pluć jadem(defekacje i tym podobne)
Istota dwubiegunówki jest niestabilność emocjonalna, przechodzenie z jednej skrajności w druga
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 423
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Powodzenia Łukaszku ! Wszystkiego dobrego :D
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: ndz 12.maja.2024 - 19:58 Powodzenia Łukaszku ! Wszystkiego dobrego :*
Wzajemnie Maciusiu :lol:
Pomyśl o placówce leczniczej w Ciborzu. Odwiedzę cię jak przyjadę na strzelnicę. :lol:

https://ciborz.eu/

https://www.strzelnica-spectrum.pl/index.html

P.S.
popraw ortografię, gdzieś napisałeś "rządać".
To słowo piszemy przez "ż"
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: ndz 12.maja.2024 - 12:42

Łukasz .... ? Nie ośmieszaj się już nawet i nie chce mi się tego czytać .. Twoja hipokryzja akurat sięga zenitu propagując kominki na floberty oraz strugając tłumiki do broni cp że o lepszych wynalazkach nie wspomnę... A publicznie będziesz moralizował wszystkich z 10ciu kont... Naciesz się ładną pogodą dzisiaj i idź na spacer :)
Źle z tobą chłopie, urojenia masz jakieś. Pokaż ten mój tłumik do CP. A nie, przecież ty sobie go zwizualiaowałeś :lol:
Gdybyś wiedział co robisz i bełkoczesz to bym powiedział że się kompromitujesz.
A ty bidoku poznajesz gdzie masz przód a gdzie tył po gaciach.
Żółte z przodu, brązowe z tyłu :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony ndz 12.maja.2024 - 20:27 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: ndz 12.maja.2024 - 19:58 Powodzenia Łukaszku ! Wszystkiego dobrego :D
Życzę miłego pobytu w Ciborzu i pomyślnej kuracji.
scraab
Bywalec
Posty: 476
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: scraab »

Ursus_c35 pisze: sob 11.maja.2024 - 12:05 Albo jest wręcz odwrotnie ... Ktoś nie mając wiedzy na temat czegoś czego jeszcze nawet nie miał w rękach zwyczajnie powstrzymuje się w swej przyzwoitości od komentowania zanim takową wiedzę posiądzie i to akurat zasługuje na największą pochwałę... Poza tym gro ludzi jest w stanie zrozumieć że post dotyczy ciekawostki na poziomie tanich replik, która w życiu nie próbowała konkurować z egzemplarzami oryginalnymi. Nazwa forum nie ogranicza jednak tematyki wyłącznie do oryginałów a posty są wyraźnie tytułowane czego dotyczą...
Nie zapominaj o trolach ktorzy w porywie mocy posiądą starego colta z piątej ręki i kazdy inny ma zyc tak jak oni postanowią 😂
Agitarius
Posty: 8
Rejestracja: wt 14.lis.2023 - 12:10
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Agitarius »

RadekP pisze: wt 07.maja.2024 - 11:53 Fiu fiu, to co w końcu z tym R&S Pana Wacława? :kastro:
Mam już tyle rewolwerów że nie ma co kupować to zechciałem mieć tego. Trochę się znam i z całą świadomością kupiłem.
Raz że chciałem bo mogę, dwa że kupuje za swoje a nie czyjeś, trzy że chcę mieć to jako ciekawostkę, cztery że wolę przekonać się sam a nie podeprzeć opiniami z Internetu.
Na zawody nie jeżdżę. W niczym nie uczestniczę.
Jak się sparzę to ja się sparzę i na pewno opiszę. A jak się sparzę to i tak go zostawię.
Luz chłopaki. Póki co zawsze szedłem pod prąd i dobrze wychodziłem na tym.
Jak rewolwer będzie beznadziejny to napiszę też do Pana Wacława.
Czy ktoś to miał, strzelał?
Nie. Tylko kolega Ursus widział.
Różne ludzie mają zboczenia, hobby. Kolekcjonują majtki gwiazd po 10kk USD i im wolno. W PL nie wolno bo będą śmichy tych co zawsze im źle. kupa syf, nic nie ma wspólnego z oryginałem. A ja nie chce. Gdybym chciał to bym sobie taki sprawił chociaż mam kilka innych oryginałów z epoki.
Już był tutaj jeden zagorzały historyk ze srebrnym Remikiem i lupecką z wiatrówki :kastro:
I przepraszam że kupiłem bo chciałem :) Wybaczcie :kastro:
No i jak tam się sprawuje R&S od Pana Waclawa, bo napisałeś, że kupiłeś. Odebrałeś już, możesz coś powiedzieć nt tej repliki, porównać np. do R&S FWB czy jeszcze nie masz w swojej kolekcji ?
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 423
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

O ile mi wiadomo to kolega RadekP dopiero złożył i opłacił zamówienie. Na oględziny oraz testy mamy się dopiero umówić :)
Agitarius
Posty: 8
Rejestracja: wt 14.lis.2023 - 12:10
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Agitarius »

W takim razie czekam na testy rewolweru, co dwóch oceniających strzelców to nie jeden.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 423
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

ma się rozumieć :)
ODPOWIEDZ