POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 248
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: szczupi26 »

Ja z kolei nie doczekałem się informacji zwrotnej na pytanie dotyczące możliwości zakupu rewolweru z dodatkowym bębnem bez reszty dodatków. Nie ukrywam że mając do wyboru wydanie pieniędzy na ten zestaw a FWB wziąłbym "niemiaszka"
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Tu racja :) Spróbuj zadzwonić tam na nr jak w ogłoszeniach z netguna. 602 511 759. Dla mnie też największy sens miał by golasek z bębnami :)
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

https://www.egun.de/market/item.php?id=19560623

https://www.egun.de/market/item.php?id=19575555

tej broni chyba przedstawiać nie trzeba. 1200 euro za rewolwer plus 130 euro(pewna firma sprowadza z Niemiec za tyle) czyni razem ok.5400 złotych. Może wyjść troszkę wiecej jeśli rewolwer jest bez śladów używania. Rachunek jest prosty...
Ostatnio zmieniony pn 06.maja.2024 - 09:52 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

https://www.egun.de/market/item.php?id=19567235

Tu może trochę nie w temacie. Wyrób firmy FWB w cenie Remingtona Pattern czy innego Desperado.
Patrzę na ceny u nas i jestem przerażony. I zdziwiony, kto tyle płaci?
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Ja np tyle płace bo ogłoszenia ktore pokazałeś to tylko odbiór osobisty w DE… Realnie wysyłka dobrych egzemplarzy do PL czyni cenę taką jak w PL czyli za dobry egzemplarz trzeba dać 8-9k..
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ten pierwszy z góry faktycznie osobiście. Pozostałe wysyłka na terenie DE. Jesli sciągasz przez firmę broń idzie do Hamburga, potem firma swoim transportem przywozi do Polski. 130 euro to całkowity koszt załatwienia formalności i przywozu, fakt, czeka sie i 2 miesiące. Ale to nie pizza, nie wystygnie. Kto nie wie jak sprowadzić, przepłaca. Jest nawet jeden taki jegomość pod Warszawą, kupuje na Egunie "hurtowo" i dopisuje numer kołnierzyka na Allegro, duży numer kołnierzyka. Za RS z FWB woła 9 tysięcy, to policz ile przycina na jednej sztuce. Nie lepiej zadzwonić do sklepu"Raj dla Myśliwego" i zlecić sprowadzenie za 6 stówek?
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

A po ten co trzeba osobiście to pojechał bym, 510 w jedną strone. Bardzo przyjemna przejażdżka motocyklem. Byłem kiedyś w Lubece po Smitha (530 w jedną stronę) to i do Bokensdorf bym sie przeleciał
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

To pojedź i zrób dobry interes po czym wystaw go w PL za dwa razy więcej :) Realnie dobre egzemplarze bez wad sprzedają się za tyle nawet w DE..
https://egun.de/market/item.php?id=19482749
Bez tytułu12.png
Raj dla myśliwego woła krocie za przywóz do Słupska a potem sobie tam trzeba pojechać bo nie wysyłają dalej w PL ...
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 248
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: szczupi26 »

Ursus_c35 pisze: pn 06.maja.2024 - 08:48 Tu racja :) Spróbuj zadzwonić tam na nr jak w ogłoszeniach z netguna. 602 511 759. Dla mnie też największy sens miał by golasek z bębnami :)
Dzwoniłem, rozmawiałem, pisałem sms-a. Pan prosił o odrobinę czasu żeby mógł policzyć. Zero odpowiedzi.
smith
Bywalec
Posty: 250
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: pn 06.maja.2024 - 10:51 To pojedź i zrób dobry interes po czym wystaw go w PL za dwa razy więcej :) Realnie dobre egzemplarze bez wad sprzedają się za tyle nawet w DE..
https://egun.de/market/item.php?id=19482749

Bez tytułu12.png

Raj dla myśliwego woła krocie za przywóz do Słupska a potem sobie tam trzeba pojechać bo nie wysyłają dalej w PL ...
2 tysie ojro to odosobniony przypadek
krocie to znaczy ile za to ściągnięcie broni? Bo ja wiem o 130 euro. Wyżej zresztą wspomniałem o tej sumie
Widze też że handlarz o którym wspomniałem bił sie o tego FWB, Maciek123, do 1300 dojechał.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

To nie odosobniony przypadek bo za niewiele mniej sprzedawały się RSy ale w bardzo dobrym stanie. W PL masz HAMa za 4900 nawet z wżerkami na czole bębna co stanowi dobrą cenę ale tymi ostatnimi motywowaną. 130 euro jak za przywózkę do słupska i potem podróż po to to dla mnie już krocie. Nie pamiętam jeszcze czy ichniejszy uzp nie leży też po Twojej stronie a to kosztuje jakies 45juroł i wówczas robi się więcej.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

szczupi26 pisze: pn 06.maja.2024 - 11:50
Ursus_c35 pisze: pn 06.maja.2024 - 08:48 Tu racja :) Spróbuj zadzwonić tam na nr jak w ogłoszeniach z netguna. 602 511 759. Dla mnie też największy sens miał by golasek z bębnami :)
Dzwoniłem, rozmawiałem, pisałem sms-a. Pan prosił o odrobinę czasu żeby mógł policzyć. Zero odpowiedzi.
To albo zapomniał albo nie wiem co Ci już poradzić :) Zadzwoń jeszcze raz albo totalnie to olej
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 248
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: szczupi26 »

Nie no spoko, po prostu odpuściłem, żaden foch czy obraza majestatu :D
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

No i racja widocznie mają dużo zamówień. Dla mnie też najlepsza opcja to sam rewolwer bez gratów bo te można dobrać wobec własnego upodobania :)
scraab
Bywalec
Posty: 472
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: scraab »

Widze Ursusie ze jakies smitrole opanowaly temat :)
Nie ma sie co przejmowac tępakami, kto ma kupic to kupi. Tym bardziej ze to dla entuzjastow a tu liczy sie jakosc a nie tylko kasa.
ODPOWIEDZ