Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
Awatar użytkownika
thomson159
Posty: 9
Rejestracja: pt 26.kwie.2024 - 14:36
Moja broń: Colt Navy .36

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: thomson159 »

:)
Ostatnio zmieniony sob 27.kwie.2024 - 14:27 przez thomson159, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
thomson159
Posty: 9
Rejestracja: pt 26.kwie.2024 - 14:36
Moja broń: Colt Navy .36

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: thomson159 »

:)
Ostatnio zmieniony sob 27.kwie.2024 - 14:28 przez thomson159, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
thomson159
Posty: 9
Rejestracja: pt 26.kwie.2024 - 14:36
Moja broń: Colt Navy .36

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: thomson159 »

Dobry pomysł! Ciekawy jestem, czy otrzymam odpowiedź i co będzie w niej zawarte. Chętnie poznałbym prawdę i rozwiałbym wątpliwości całej społeczności raz na zawsze. Szkoda, że żaden ekspert nie wypowiada się publicznie z dowodami, co dodałoby jasności. Nie mam pojęcia, czy sygnatura dla Hege i Uberti ma takie znaczenie. Przeglądając teraz sklep, którego link przesłałeś, nie znalazłem ani jednego zdjęcia broni, która posiadałaby wybity napis "oryginalny". Może jestem ślepy, ale trochę dziwne, że nawet na oficjalnej stronie nie widać tego na zdjęciach. Muszę w sumie sprawdzić i potwierdzić moje informacje, żeby nikogo nie oskarżać, ale właśnie sklep Saguaro zamawiał dla mnie broń od Hege i otrzymałem ją z grawerem. Zastanawiam się również, jak to możliwe, że wszyscy wiedzą, że to nie jest kuta stal, a mimo to sklepy w opisach normalnie o tym piszą grubym drukiem. Czy nie powinniśmy gdzieś to zgłosić, że klient jest wprowadzany w błąd i oszukiwany, a sprzedawane mu jest coś innego niż w opisie? Marketing to marketing, ale to chyba nielegalne, sprzedawać coś innego niż jest opisane, za to są paragrafy, jeśli się nie mylę. Szczególnie że mówimy o materiałach do broni palnej, która może zabić człowieka lub poważnie go zranić. Przez takie błędne informacje można stracić rękę albo oko.
Awatar użytkownika
thomson159
Posty: 9
Rejestracja: pt 26.kwie.2024 - 14:36
Moja broń: Colt Navy .36

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: thomson159 »

Przepraszam za spam, przez przypadek :) jak to usunąć xd
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 365
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: Ursus_c35 »

No właśnie do nie dawna były takie zdjęcia a teraz przebudowali stronę chyba ale na cattlemanie można tylko z daleka zobaczyć cokolwiek
Bez tytułu11.jpg
Awatar użytkownika
thomson159
Posty: 9
Rejestracja: pt 26.kwie.2024 - 14:36
Moja broń: Colt Navy .36

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: thomson159 »

Małe sprostowanie, jednak mój nie był kupowany w Saguaro
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 365
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Jak to jest z tym Hege-Uberti? Fake czy Original?

Post autor: Ursus_c35 »

A jednak ! Koledzy powyżej mieli rację. Hege twierdzi że sygnuje obydwoma znakami :) Przyznaję że się myliłem i bardzom z tego rady :D
1313.png
ODPOWIEDZ