Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
RobertWRC
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2017 - 23:53
Moja broń:

Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: RobertWRC »

Sprzedam derringera produkcji Great Gun, w kalibrze 0,45 cala z lufami 2,5 cala. Rok produkcji 2016. Lufy ,kurek i spust w oksydzie, szkielet chromowany. Mało używany, wystrzelił około 50 kul. Wszystko 100 % sprawne, bez śladów korozji, zawsze dokładnie czyszczony i konserwowany po każdym strzelaniu. Na okładzinach zamontowałem kiedyś medaliony ze swoimi inicjałami, z jednej strony grawerowana literka P z drugiej R. Materiał medalionów srebro próba 950. Kupujący może je zachować lub we własnym zakresie usunąć.
Do pistoletu dodaję kaburę na pasek, produkcja Great Gun dedykowaną do tego modelu, kabura ze skórzaną przelotką. Dodatkowo wodoszczelne pudełko na broń i dodatki, pobojczyk z ertalonu z możliwością zamontowania grajcara lub mosiężnej szczoteczki do czyszczenia dna komór nabojowych. Grajcar i szczoteczka mocowane za pomocą imbusowych śrubek "robaczków".
Do pistoletu dodaję zestaw startowy: 20 szt. kapiszonów, eppendorfów, przybitek filcowych i kul.
Cena 1750 zł za cały zestaw.

Zdecydowanie preferuję odbiór osobisty- okolice Sobótki koło Wrocławia kod poczt. 55-050

Jeśli nie będzie chętnych na odbiór osobisty być może zdecyduję się na wysyłkę paczką za pobraniem. Ale to do ewentualnego ustalenia, liczę że znajdzie się chętny do podjechania, obejrzenia i kupna na miejscu.
Kontakt poprzez PW.
Załączniki
DSC_4747.JPG
DSC_4745.JPG
DSC_4744.JPG
DSC_4743.JPG
scraab
Bywalec
Posty: 472
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: scraab »

Cena troche za ciezka. Jak bys skalibrowal wage to moze sie dogadamy :)
RobertWRC
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2017 - 23:53
Moja broń:

Re: Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: RobertWRC »

Napisz na PW... zobaczymy czy to właściwy kaliber :D
RobertWRC
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2017 - 23:53
Moja broń:

Re: Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: RobertWRC »

Gdyby ktoś nie miał konta na forum i nie mógł napisać PW to można pisać na maila robertderringermałpainteria.pl
RobertWRC
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2017 - 23:53
Moja broń:

Re: Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: RobertWRC »

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zawsze można ponegocjować cenę :)
RobertWRC
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2017 - 23:53
Moja broń:

Re: Derringer Great Gun .45 lufa 2.5 cala+ dodatki

Post autor: RobertWRC »

Dziękuję, temat można zamknąć :)
Zablokowany