GDZIE kupujecie te wszsytkie karabiny ?

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Fanatic
Posty: 13
Rejestracja: wt 24.lip.2007 - 12:12
Lokalizacja: Cieszyn
Moja broń:

Post autor: Fanatic »

Mincerz pisze: Kupisz, pójdziesz po porady i może się okazać, że kupiłeś znacznie drożej niż mogłeś, kupiłeś coś co.... i tak dalej. Oszczędzisz czas i pieniążki.
No to pewnie skorzystam z porad PRZED zakupem.Ale do tego to jeszcze troche wody w Olzie uplynie.Choc mam nadzieje ze nie za duzo :)

Pisalem juz pare razy o Enfieldzie, co sadzicie o tej broni ? Ktos mial w rekach ? Strzelal ?

Mincerz pisze: O takie kwiatki są na ścianach
Hmmm...mozna by powiedziec ze wandalizm ... ale ok :P Ale ogolnie to jestem zaskoczony, nie mialem pojecia ze tu w ogole ktos sie tym zajmuje.Fajnie.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Fanatic pisze:Pisalem juz pare razy o Enfieldzie, co sadzicie o tej broni ? Ktos mial w rekach ? Strzelal ?
A który model? Jaka firma?
Ogólnie broń wojskowa. Wojskowa celność, typowy Regulamin. :-)
Pozdrawiam!
Fanatic
Posty: 13
Rejestracja: wt 24.lip.2007 - 12:12
Lokalizacja: Cieszyn
Moja broń:

Post autor: Fanatic »

Mincerz pisze: Ogólnie broń wojskowa. Wojskowa celność, typowy Regulamin. :-)
Pozdrawiam!
A to roznie mozna rozumiec :) Wojskowa celnosc to moze byc typu KBK AKMS (niecelny na wiecej niz 150 metrow) albo i wojskowa celnosc typu .. nie wiem ... SWD - celny na kilkaset metrow :P

Czy firma Euro Arms z Wloch - ma renome ? Albo Armi Sport ? Ktos sie orientuje ?

Jakie firmy produkujace bron CP sa warte uwagi - a ktore sa znane z niedorobek ? Przejrzalem juz sporo ofert i jednak bede sie pewnie upieral przy Enfieldzie,tylko pytanie JAKIEJ firmy ...

Generalnie najbardziej podoba mi sie to :
http://bron1.pl/index.php?load=bron&id=2144

Choc akurat w tej ofercie, malo danych o tej broni, za to ciekawa cene sobie wymyslili.
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

Post autor: .Tomek.44 »

z tymi lufami karabiny robia zarowno euroarms jak i armii sport.
Telesfor
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:27
Lokalizacja: CZERSKIE BRACTWO KURKOWE
Moja broń:

Post autor: Telesfor »

Ja sie zastanawiam czy powinnismy kolege do CP zachecac. Czy nie wazniejsza jest polityka prorodzinna.
Jak sie zarazi CP , jednoczesnie majac mloda zone , ktora ma niejakie obawy..
Obawy te po prawdzie , sa przwaznie maskowana zazdroscia.I slusznie!!!!

Zony jakos tak maja , ze czas spedzony na strzelnicy lub na treningu bezstrzalowym z bronia traktuja jak czas osbiscie im ukradziony..
Nawet te tolerancyjne - jakos od czasu do czasu sa zazdrosne o pieszczoty , jakimi darzymy nasze zabawki..

A moze to burzy ich wizerunek supermana , jakim by chcialy nas widziec ? Bo co to za superman , oddajacy sie zabawom z bronia ( nie daj Boze w mundurze Bractwa lub stroju kowbojskim)- toz to duzy chlopczyk!
I swiezo zbudowane szczscie rodzinne moze sie zalamac.

To brzmi jak zarty - ale zastanow sie Kolego kilka razy i wyobraz rozne sytuacje....

Bron trzeba pielegnowac , (zazdrosc) , uzywac kosmetykow do stali i drewna (zazdrosc), myc pieczolowicie i czyscic po kazdym strzelaniu co zabiera duzo czasu ( zazdrosc) , a czasami przychodzi chetka by wyjac z zakamarkow i futeralow wszystkie te pieknosci i ponapawac sie ich urokiem , dotknac , pogaldzic olejone drewno orzechowe wyrzezbione w uzytkowe dzielo sztuki i przytulic kolbe ulubionego karabinu do policzka, zlozyc sie do sciany lub wazonu w duzym pokoju , dbajac o statyczny bezruch i uwienczyc calosc rytualu spelnieniem w postaci wycisniecia spustu i opadniecia kurka... ( POTWORNA ZAZDROSC!!!).

Nie mowiac o wizytach na strzelnicy.

To najlepiej od razu wraz z zona sprawic sobie oficjalna kochanke!
Niech zona mysli ze jestes u kochanki , kochanka , ze u zony, a Ty tymczasem - tup , tup tup - i na strzelnice do Goleszowa....
ODPOWIEDZ