rozpoczęcie sezonu stzreleckiego w Żorach

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
Szuwaks
Posty: 43
Rejestracja: pn 23.paź.2006 - 22:55
Lokalizacja: Poduszkowo
Moja broń:

Post autor: Szuwaks »

Liczyłem po cichu na taką odpowiedź z Żor ale najbardziej cieszy mnie pozytywna odpowiedź na moje 5 pytanie.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Kto sie wybiera? Bedzie kameralnie, czy ogolnokrajowo? :)
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Post autor: Łucznik »

A powspominajcie mnie tam w Żorach. Bo my jutro z Enfieldem (po obowiązkowej wizycie w Galerii Mokotów) będziemy wieczorem za Wami tęsknić przy butelce Jacka Danielsa.
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

jechałem dzisiaj po południu, spokojnie, ruch niewielki.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Enfield ty leniuchu, zamiast zawalczyc w grupie, to... ech! Wlasnie wrocilismy do domu, bylo bardzo milo :D Sloneczko nie zawiodlo, choc nie grzalo za cieplo. Gratuluje wszystkim zwyciezcom, dziekuje organizatorom i gospodarzom <Grzesiu np.>, milo bylo znow sie spotkac z Polska: z Toruniem, Rybnikiem <Mis wygral z pistoletu>, Cieszynem <duzo dzis zgarneli>, Lodzia, Warszawa, Krakowem, Zabrzem..... :D :D :D Niestety z Czerska bylismy tylko ja z Wojtkiem i Romanem "Broda" <2 miejsce w karabinie wywalczyl>. Szkoda bo w wiekszej grupie wieksza mobilizacja i sila 8-) Strzelcow nie bylo zbyt wielu, tak cos 30-35, moze 40tu? Ale dobrze bo spokojnie bylo i kameralnie :D Nawet Witek probowal zagrywac na banjo, ale my juz smigalismy zpowrotem. Podroz do czekajacego w domu kota-bez problemow.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

W sprawie bezpieczeństwa na strzelnicy przyda się parę słów .
Startujący na zawodach , powinni sobie uświadomić , że bezwzględne zachowanie warunków bezpieczeństwa jest konieczne abyśmy wszyscy nie podziurawieni wrócili do domu . Jeżeli sędzia , mówi , że nie wolno ruszać broni , to nie wolno .
Lekceważenie podstaw bezpieczeństwa , może przynieść fatalne dla nas wszystkich skutki . Dlatego apeluję do całego grona , nie tylko do sędziów , zwracajcie uwagę na wszystko co się wokół was dzieje . I nie bójcie się zwracać uwagi np. na gościowi , który w czasie przerwy na dokonanie zmiany zawodników , ładuje navika i na dodatek do was mierzy .

amadeusz
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

OOOłłlł. :-o to mnie chyba na szczescie tam nie bylo :D Warka bedzie sie pilnowala i zapewni bezpieczenstwo gosciom. :D
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

O

Post autor: henrykszkot »

Dziękuje organizatorom za możliwość miłego spędzenia wolnego czasu ,było jak zwykle bardzo przyjemnie i wesoło. Do zobaczenia . A teraz szykujemy sie na Warke.
Telesfor
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:27
Lokalizacja: CZERSKIE BRACTWO KURKOWE
Moja broń:

Post autor: Telesfor »

Malo strzelcow bo po pierwsze rozpoczecie sezonu mialo miejsce tydzien wczesniej w Dabrowce pod Obornikami pod Poznaniem.... I tam reprezentacja Czerskiego Bractwa byla obecna: 1 zloty i dwa srebrne medale.
Do Zor malo kto chce jechac spoza Slaska ( bo blisko) poniewaz wielokrotnie pokazali ,ze nie radza sobie z wieksza liczba startujacych a strzelnica mala...Bufet- jesli jest to dosyc zalosny, i mimo dobrych checi organizatorow zawsze to jakos tak nie bardzo wychodzi....
Niecka z gazami prochowymi , niskie przeslony uniemozliwiajace strzelanie strzelcom normalnego wzrostu ( tj powyzej 185 cm), balagan w kolejnosci startow na stanowiskach, - to wszystko powoduje , ze Zorskie zawody , aczkolwiek majace tradycje, odchodza z czasem w krag imprez regionalnych a nie ogolnopolskich.
Jakkolwiek bardzo lubie kolegow z Zor a zwlaszcza Dzinka , Manierke, Kurasia i Zbyszka- i prosze ich o wybaczenie tych surowych ale w moim mniemaniu szczerych ocen - to jednak nie dziwi mnie fakt , ze coraz mniej strzelcow pojawia sie w Zorach...
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Nie no... byla Lodz, Krakow, Torun, Czersk, Warszawa, jesli pominelam nie slaskie miasta, przepraszam. Jarku podejrzewam inna sprawy, a zwlaszcza wlasnie bardzo bliskie zawody jedne po drugich, nie kazdy moze sobie na to pozwolic. Zauwaz, ze zawitali dobrzy strzelcy, liczny Cieszyn, Rybnik, czy Cereus z Łodzi, Marek z Warszawy, no my... :lol: , nie bylo Kumata i slynnego Czecha, moze malo rewolwerowcow <bo osobna to byla konkurencja>, ale dobrze, ze Zoracy zorganizowali te zawody, a dzieki temu, ze nie bylo ciasno, odbyly sie stosunkowo spokojnie, bez przepychanek. Zory musza byc, to juz tradycja, dobra zreszta. :D
Awatar użytkownika
witekC
Posty: 72
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 21:39
Lokalizacja: Katowice
Moja broń:

Post autor: witekC »

Nie lubię się powtarzać, ale od kilku dni są problemy z iweb-em, a tam zamiesciłem kilka fotek z tej imprezy więc z konieczniści zrobie to jeszcze raz tutaj:

Najsympartczniejsza uczestniczka zawodów.
Obrazek

Polowy warsztat rusznikarski (koronowanie lufy).
Obrazek

Zdzichu myśli, co by tu jeszcze kupić?
Obrazek

Tata, a może kupimy to i nic nie powiemy mamie?
Obrazek

Wiola, Marek i Czess zastanawiaja się, co może być przyczyną gorszych wyników u wszystkich?
Obrazek

Dogrywka w konkurencji karabin. Chwila skupienia przed decydującym (4-te podejście), zwycięskim strzałem.
Obrazek

Tarcze z dogrywki. Pierwsze strzały 7 i 7, drugie 5 i 5, trzecie 9 i 9, czwarte 7 i 8.
Obrazek

Po zawodach Marek świętował w wigwamie swoje urodziny.
Obrazek

Zestawienie wyników. Trochę mało widać, ale po rozjaśnieniu monitora da się przeczytać nazwiska i zdobyte punkty.
Obrazek

Witek.
Telesfor
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:27
Lokalizacja: CZERSKIE BRACTWO KURKOWE
Moja broń:

Post autor: Telesfor »

Mysle witku , ze organizatorzy uznaja Twoje zdjęcia za oficjalne podanie wynikow....Do czego sie zobowiazali i niestety nie dotrzymali.Moze zreszta w moim żarcie nie mijam sie daleko z prawda?
Awatar użytkownika
witekC
Posty: 72
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 21:39
Lokalizacja: Katowice
Moja broń:

Post autor: witekC »

Jarku, znając te słabe strony kolegów z Żor dałem chociaż namiastkę wyników. Myślę, że nikt odpowiedzalny za oficjalne przedstawienie wyników z imprezy nie popłynął na jakiś rejs lub regaty?

Witek.
ODPOWIEDZ