Zakończenie sezonu ??????

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Swietnie, my z Wojtkiem zapewne wybierzemy sie. :D
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

guzik nie super bo ja nie mogę :-x
mysior5
Posty: 1
Rejestracja: śr 01.lis.2006 - 01:24
Lokalizacja: Kraków
Moja broń:

Post autor: mysior5 »

witam panów!
Chciałem poinformować Bractwo że w niedzielę 5 listopada 2006 są zawody w Krakowie na Pasterniku.
kto ma czas, giwere i czarny proch jest mile widziany :-) a dla gapiów też znajdzie się zajęcie :D
rozpoczęcie około 9.00
ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Jestem pełen podziwu dla strzelców, którym mróz nie przeszkadza. Ja chocbym był ubrany jak na Szpicbergen marznę już przy temp. około 0 st. C. Jestem pełen podziwu dla kandyjskich traperów, którzy całe zimy spędzali w lichych chatynkach i włóczyli się w mrozie i śniegu po pas.

Żal mi jednak rezygnować ze strzelania w okresie zimowym i dlatego proszę o namiary na ogrzewane strzelnice. Może kilka razy gdzieś dojadę.
kbszory
Posty: 24
Rejestracja: wt 07.lis.2006 - 18:42
Moja broń:

ŻORY - zakończenie sezonu!!!

Post autor: kbszory »

Jasne ze ŻORY
25 listopada (sobota) o 10:00
na "Dębinie"
szczegóły w poście wyżej ( "gdzie i kiedy") lub www.kbszory.masternet.pl
Zapraszamy
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

Post autor: .Tomek.44 »

Samuel Hawken pisze:(..) zimowe strzelanie ma swój niepowtarzalny urok, szczególnie, jeśli odbywa się na ośnieżonej, leśnej strzelnicy(...)
(...)W każdym razie moje Bractwo czerskie ma poważne plany zorganizowania na przełomie stycznia i lutego imprezy w Warce, o jej szczegółach napiszę jednak nieco później.
spadl śnieg .czy temat zimowego strzelania w Warce jest aktualny?
Waldek
Posty: 37
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 13:24
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: Waldek »

W Warce strzela się cały rok
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

spadl śnieg .czy temat zimowego strzelania w Warce jest aktualny?
W naszych założeniach warunkiem koniecznym do zorganizowania zimowej imprezy w Warce była śnieżna sceneria. Wiesz Tomku, chodziło nam o pewien nastrój, śnieg, ognisko, w planach mieliśmy konie, kulig i wieczorny bal myśliwski. Przeprowadziłem już wstępne rozmowy z przedstawicielami warszawskiego Muzeum Myślistwa i Jeździectwa, których starałem się namówić na włączenie w organizację planowanej imprezy. Z początku spotkałem się z pewnym zainteresowaniem, ale kiedy moi rozmówcy zdali sobie sprawę, że z imprezy z workiem zarobionych pieniędzy nie wrócą, zainteresowanie się skończyło. Brak śniegu i wiosenna pogoda również hamowały nasz zapał, tym bardziej, że po decyzji Bractwa zabrzańskiego stało się wyczuwalne pewne zniechęcenie członków mojej grupy do angażowania się w takie przedsiewzięcia. Na dodatek nasz plastyk, który obiecał namalować „myśliwskie” trofea zawodów, od Sylwestra leczy kaca i jest nieuchwytny.
Od wczoraj mamy śnieg, przed nami wyjazd na narty, może po powrocie z znikną minorowe nastroje? W każdym razie, jeśli pomysł powróci i znajda się chętni do pomocy w jego realizacji, to natychmiast powiadomię o tym na forum.
ODPOWIEDZ