Gratuluję pomysłu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łucznik
Bywalec
Posty: 157
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 10:29
Lokalizacja: Czerskie Bractwo Kurkowe
Moja broń:

Gratuluję pomysłu

Post autor: Łucznik »

Dostałem dziś o siódmej rano SMS-a: "Przyszła na świat o 3:30, ma na imię Julia" podano też wagę i długość dziewczynki.

Jako że siódma rano to środek nocy - jasne że spałem. Sygnał SMS-a zaniepokoił żonę: "może coś ważnego?", więc przeczytała.

W jakim tempie i nastroju dziś wstawałem, nie opiszę, nie będę tego przeżywał powtórnie.

Numer telefonu nadawcy nic mi nie mówi, lecz mimo to oddzwaniam. Ktoś odebrał, coś mruknął i odłożył słuchawkę. Po chwili nowy SMS: "Jestem w szpitalu, nie mogę głośno mówić".

"Jasne, to nie pomyłka. Ten ktoś wie że jesteś głuchy". Zdanie żony zabrzmiało jak wyrok. Zaczynam liczyć do tyłu na palcach. Marzec? Zauważyła, że liczę. To pogorszyło moją sytuację.

Po chwili dzwoni telefon z którego esemesowano. Naturalnym i swobodnym tonem zapytałem kto mówi? Henio z Torunia. Oddałem słuchawkę Basi. Ustaliła, że szczęśliwym ojcem jest Henio.

Heniu! Gratuluję Ci córki.
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Heniu, również składam gratulacje z powodu przyjścia na świat córeczki. Podobnie jak Łucznik także otrzymałem tajemniczy SMS o identycznej tresci, w odróżnieniu jednak od mojego przyjaciela nie musiałem analizować moich poczynań erotycznych z poczatku roku. To sprawa temperamentu i indywidualnych potrzeby. Nie wim tylko, czy w tej sytuacji Basi gratulować, czy wspołczuć - w każdym razie post Łucznika bardzo mnie rozbawił, co jednak poskutkowało tym, ze gratulacje dla artylerzysty z Torunia znalazły sie w temacie "Humor".
Wojtek
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

Humor

Post autor: henrykszkot »

Witam! Szczerze bije sie w pierś ,liczyłem na to że wyświetle sie Wam w telefonie. A tak naprawde to zapomniałem sie przedstawić z tych emocji. Ale teraz już będziecie wiedzieli że ja to Ja, prawda? :ops: A odnośnie córy to wszystko w porządeczku niechaj rośnie szybko i zasili grono sympatyków CP.Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie. Henryk
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Gratulację Heniu!!!!
I pamiątaj ...z bronia oswajaj Julię od maleńkości ...
Dobrze, że w marcu nie było w Toruniu zawodów, bo Andrzej by się nie wytłumaczył :lol:
Awatar użytkownika
henrykszkot
Posty: 49
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:05
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

humor

Post autor: henrykszkot »

Ja po prostu zaufałem elektronice. Julka będzie oswajana z bronią od maleńkości tak jak dwóch moich synów. Maćka to pewno pamiętacie z różnych zawodów ( to ten co opala kostki swoją armatką ) Niedługo Sylwester będzie .Nowy rok przywitamy salwą .... trudno najwyżej sobie popłacze :-? A swoją drogą nie myślałem że moge takie zamieszanie ( ukłony w strone Łucznika) moją wiadomością wywołać. Pozdrawiam serdecznie z Torunia Henryk .
waliza
Posty: 22
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 23:10
Moja broń:

Post autor: waliza »

I ja jako adresat owego smsa przyłaczam sie do gratulacji. Zeby było jasne wysietlilo mi sie w telefonie od kgo to przyszło i kłopotów z tego tytułu żadnych nie miałem.Jeszcze raz- Henias GRATULACJE !!!!
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Marek pisze:Gratulację Heniu!!!!
I pamiątaj ...z bronia oswajaj Julię od maleńkości ...
"....póki Kargul żyje..."


amadeusz
ODPOWIEDZ