Gibbs

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Bardzo Ci dziękuję :-P
Widzę, że potrafisz dorównać Mirkowi
:lol:


Czekam na sygnał ze strzelnicy, że przyszła dostawa.
Wiecie co? Montaż z USA przyszedł szybciej jak zamówienie z Warszawy :(
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

mkowalczuk pisze:Bardzo Ci dziękuję :-P
Widzę, że potrafisz dorównać Mirkowi
:lol:


Czekam na sygnał ze strzelnicy, że przyszła dostawa.
Wiecie co? Montaż z USA przyszedł szybciej jak zamówienie z Warszawy :(
Nie zrozumiałem za bardzo, jakiemu Mirkowi??
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

W "uprzejmościach" dorównujesz Mkl1 - czywiście :lol:

Widzę, że skasowałeś to o przesadzonych na "ziemie odzyskane".
Przyznaję jednak, że czasem czuję, iż nie pasuję :(
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Chyba już rozumiem i serdecznie współczuję.
U Nas da się załapać czytająć same nazwisko, szkoda że się wstydzisz swego pochodzenie, ja lubię prawdziwych Ukraińców, chociaż wyrżneli sporo Polaków. Pozdr
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:shock:
Że co?
Moja Rodzina pochodzi z okolic Zamościa i to od wielu pokoleń i o ile mi wiadomo, to zawsze czuliśmy się Polakami. Ukrainiec?
Urodziłem się w Białymstoku, Mieszkałem i wychowywałem na Mazurach. Chyba z Mazurami czuję się najbardziej związany. To może jednak Niemiec?
Od ponad 25 lat mieszkam na Ziemiach Odzyskanych i mimo, że pewnie tu mnie pochowają, to najchętniej bym się z tych okolic wyniósł. Tu ani lata, ani zimy nie ma ;-)
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

??
Tak naprawdę to nie wiem co Cię ubodło?
Ze mój dziadek był AK-owcem?
Że miałem przyjemność strzelić z FN-ki z której nie jeden czerwony zginał, a wcześniej szkop.
Ja mogę dość szczegółowo podać swoje dzieje od XVI stulecia, poprzez powstania, listopadowe styczniowe .Dobra! A Tobie się tylko nie podobało że ktoś z tej FN-ki odstrzelił łeb jakiemuś podłemu komuniście? Zrobił bym
nadal..
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

kumat pisze:
mkowalczuk pisze:Bardzo Ci dziękuję :-P
Widzę, że potrafisz dorównać Mirkowi
:lol:
........
Nie zrozumiałem za bardzo, jakiemu Mirkowi??
Chodzi oczywiście o mnie... a ja jestem tak , jak Rusznik... "upierdliwy ale sprawiedliwy"

ZŁOSLiwy do .. ale...
Nie lubię "Sciemy"...
Ale na strzelnicy mozemy SPOKOJNIE porozmawiać... :D
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

mkl1 pisze:
kumat pisze:
ZŁOSLiwy do .. ale...
Nie lubię "Sciemy"...
Ale na strzelnicy mozemy SPOKOJNIE porozmawiać... :D
No trudno, Żekło się A

Tylko gdzie i o którerej?

Proponuję środek Polski, zasady Veterli. :lol:
Ostatnio zmieniony czw 12.sty.2012 - 23:51 przez kumat, łącznie zmieniany 1 raz.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Nic mnie nie ubodło. Skąd to przypuszczenie?
Traktowałem to jako śmieszną, pewnie niezamierzoną niezręczność, bo napisałeś opinie na temat ludzi mieszkających na tzw. Ziemiach Odzyskanych. Potem ją skasowałeś, a temat się rozwinął aż do granic absurdu jak widzę.
Jakby nie patrzeć - tu mieszkam gdzie mieszkam. To Ziemie Odzyskane. poczułem się wyzwany do tablicy, ale gdybyś napisał, że chodzi Ci o nie wszystkich mieszkańców tych terenów ale o jakąś konkretną mniejszość narodową to bym się nie odzywał ;-)
Tak na marginesie: wiesz czemu się mówi: "Ziemie Odzyskane"?? Ja się dowiedziałem/przekonałem mieszkając tutaj. Bitwa pod Cedynia była tuż obok mnie. Trochę na zachód od Przelewic.

To Ty dorobiłeś do tego wszystkiego opowiastkę o Ukraińcach. Teraz piszesz coś o czerwonych, szkopach i komunistach. Strzelaniu w łeb itd.
Przyznam, że już nie bardzo wiem o co Ci chodzi, więc chyba powiem: Dobranoc.
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

. :D
Ostatnio zmieniony czw 12.sty.2012 - 23:50 przez kumat, łącznie zmieniany 2 razy.
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

mkowalczuk pisze:Nic mnie nie ubodło. Skąd to przypuszczenie?
Traktowałem to jako śmieszną, pewnie niezamierzoną niezręczność, bo napisałeś opinie na temat ludzi mieszkających na tzw. Ziemiach Odzyskanych. Potem ją skasowałeś, a temat się rozwinął aż do granic absurdu jak widzę.
Jakby nie patrzeć - tu mieszkam gdzie mieszkam. To Ziemie Odzyskane. poczułem się wyzwany do tablicy, ale gdybyś napisał, że chodzi Ci o nie wszystkich mieszkańców tych terenów ale o jakąś konkretną mniejszość narodową to bym się nie odzywał ;-)
Tak na marginesie: wiesz czemu się mówi: "Ziemie Odzyskane"?? Ja się dowiedziałem/przekonałem mieszkając tutaj. Bitwa pod Cedynia była tuż obok mnie. Trochę na zachód od Przelewic.

To Ty dorobiłeś do tego wszystkiego opowiastkę o Ukraińcach. Teraz piszesz coś o czerwonych, szkopach i komunistach. Strzelaniu w łeb itd.
Przyznam, że już nie bardzo wiem o co Ci chodzi, więc chyba powiem: Dobranoc.
No to ładnie "kota ogonem" sprytny jesteś
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Ja tylko napisałem jak było z moim pierwszym polowaniem, i z pierwszym strzelaniem z 9mm para, o czym Ci się nawet nie śniło Tobie Marku, a to Ty dobudowałeś całą historię, Prawda?
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Jeżeli poddajesz w wątpliwośc moje wypowiedzi, zapytaj Kazimierza Krajewskiego, Tomasza Łabuszewskiego, Mec. Grzegorza Wąsowskiego. Wystarczy że podasz moje nazwisko.
Internet jest wielki.
Gustaw Teofil Holoubek powiedział: jeżeli twój współrozmówca zakłada że kłamiesz- jesteś chamem.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Możesz nam przypomnieć Twą wypowiedź od której się to zaczęło?
Tę skasowaną. Tę o mieszkańcach Ziem Odzyskanych.
Przeczytaj na spokojnie wszystko co po tej wypowiedzi napisaliśmy. Ty i ja.

Najpierw wypomniałeś miejsce zamieszkania (chodziło Ci pewnie o Mirka, ale i ja mieszkam na ziemiach, które przez jakiś czas nie należały do Polski) , następnie zmieniłeś mi Narodowość, potem mogłem odczytać, ze imputujesz mi poglądy komunistyczne, zarzuciłeś manipulację, a na koniec zasugerowałeś, że jestem chamem.

Zarówno wcześniejsze zgryźliwości Mirka jak i te Twoje traktowałem jako swoi8ste żarty, które są niczym złym między ludźmi znającymi się już przecież kupę lat, takim męskim żartem jednak skoro zadajesz sobie tyle trudy by mi ubliżyć to muszę ulec i się obrazić choć nie pojmuję czym sobie na to zasłużyłem na takie potraktowanie, bo jeśli spełniłeś moją prośbę znajdującą się w pierwszym akapicie tego postu i przeczytałeś wskazany fragment topiku to pewnie zauważyłeś, że ani razu nie obraziłem Cię. No chyba, że porównanie do Mirka Cię dotknęło, ale za to mogę obu Was tylko przeprosić i powiedzieć: nie wiedziałem, że nie znacie się Koledzy na żartach.


--------
No i kur...a (że tak po męsku powiem, bo może tylko tak zrozumiesz) gdzie poddawałem w wątpliwość Twoje wypowiedzi?
Jeśli ktoś to czynił to może Mirek czyli Mkl1 choć ja Jego słów tak bym nie odebrał.
--------
Idę sobie i wrócę jak zauważysz, że dotychczas byłem bardzo miłym człowiekiem, lecz uparłeś się mi dokuczyć choć na to moim zdaniem nie zasłużyłem.
ODPOWIEDZ