Witam :)

Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Witam :)

Post autor: scyzor »

Nie znalazłem tu jakiegoś ogólnego miejsca do przywitań więc z racji celu (póki co) pozwoliłem sobie założyć temat tutaj.
A więc tak: fanem strzelectwa jestem od dawna. Ale mimo iż posiadam pozwolenie na gazówkę od wielu lat (niedawno ją odnawiałem - wymogi jak na ostrą :-D niestety ) to trudno tu mówić o strzelectwie... Jak i w przypadku posiadanej wiatrówki. A żeby móc "dokupić" do tego ostrą to już problem spory z tego co się orientuję :(
Od jakiegoś czasu za to jeżdżę na pikniki strzeleckie w Bydgoszczy organizowane na wojskowej strzelnicy przez BTS "Kaliber".
Niedawno zaś byłem na firmowej impresie strzeleckiej i tu niespodzianka bo za free można było postrzelać z czarnoprochowców. No i chyba (o ile to nie za szybko na wyciąganie wniosków) załapałem bakcyla :)
Generalnie wydaje się to być (poza zakupem broni) niezbyt drogi sport (kule, kapiszony, przybitki itd., proch chyba samemu się robi :?: ) poza zakupem broni oczywiście.
Generalni planuję zakup broni krótkiej, najlepiej rewolweru. Poczytałem tutaj to i owo ale oczywiście z chęcią przyjmę wszelkie indywidualne wskazówki i porady. Zarówno techniczne jak i "ekonomiczne" bo zapewne mam jeszcze blade pojęcie o obydwu aspektach.
Przejrzałem nieliczne ogłoszenia tutaj bo de facto działu takiego nie ma chyba... nie znalazłem nic dla siebie :( Ale może ktoś z Was ma na sprzedaż za rozsądne pieniądze i w rozsądnym stanie rewolwer czy pistolet :?:
Pozdrawiam wszystkich.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Witaj

Okolice Bydgoszczy czy Torunia to obszar działania Tomka.44 Przypuszczam, że nie dość, że będzie miał coś na zbyciu to jeszcze wytłumaczy, nauczy i zadba byś miał wszystko co będzie poza bronią Ci potrzebne.
no bo poza bronią, prochem, kulkami i kapiszonami potrzeba jeszcze czegoś do czyszczenia i konserwacji. No i podstawowa wiedza by było miło, niezawodnie i możliwie satysfakcjonująco - też jest ważna. napisz do Kolegi, a pewnie coś poradzi:-)
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

Dzięki za info kolego :) Napiszę. Niestety widzę że to forum nie jest zbyt "uczęszczane" więc tym bardziej dzięki :)
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

Dzięki za info kolego :) Napiszę. Niestety widzę że to forum nie jest zbyt "uczęszczane" więc tym bardziej dzięki :)
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Może tłoczno tu nie jest, ale atmosfera jest zdrowsza. Tlenu nie zabraknie ;-)

20 otwarć debiutanta to nie zły wynik. Czytają Cię, lecz widać innych pomysłów nie mają jak ten co Ci przedstawiłem:-)
Szkoda, że Tomek zapracowany, bo pewnie by sam się odezwał, ale dziś będę z Nim rozmawiał na Skype, więc dam Mu znać o Tobie.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

witaj kolego.
Niestety marek ma racje z tą pracą.
Podaje nr 507224874
w niedziele od 12 na strzelnicy w Unisławiu mozna czarnoprochowce na zywo pomacac i postrzelac tez sie da.
zadzwon to szczegóły uzgodnimy
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

No proszę :) Zaczynam doceniać atmosferę tu panującą :brawo:
Kolego Tomku - zadzwonię na pewno, ale ponieważ wygląda na to, że najbliższe 3 weekendy mam wyjazdowe więc nie będę na razie Ci truł i jak już to konkretnie się zdzwonimy czy spotkamy w Unisławiu.
W każdym razie dzięki za gotowość pomocy :ok:
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:brawo:
coltnavy44
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn 01.gru.2008 - 21:06
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

Post autor: coltnavy44 »

Witam Kolegę zza miedzy :-)
Co do strzelnicy KBS w Toruniu, to zrezygnowano ponoć ze strzelań niedzielnych dla CP.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Kurde co za czasy ,,nowy" pyta a nikt do lupki nie wysyła, ,,opierniczu" tez nie było co sie dzieje ? :lol:

A tak serio to za Markiem -tlenu tu nie braknie i witam wsrod ,,opętanych" :ok:
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Z tym tlenem to może być różnie... .
Obyś, więc nie wykrakał.

No i tu więcej ziarna, a mniej plew więc łatwiej wszystko ogarnąć:-)
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

R0GNAR pisze:Kurde co za czasy ,,nowy" pyta a nikt do lupki nie wysyła, ,,opierniczu" tez nie było
Może to zasługa tego, że przejrzałem w miarę starannie i nie znalazłem, a może mam moderatorski amulet :?: 8-) :lol: bo sporo lat byłem modem na forum samochodowym :)
Tak, że... z drugiej strony - uprzedzając fakty - nie powinienem sprawiać kłopotów bo znam upierdliwych userów z "drugiej strony lustra" :lol: :ok:
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Ja was proszę...
Bo wykraczecie...


Ja straszny trol tez chyba od rzeczy nie odpisuję?
Cóż - widać mam dwie twarze, a tę gorszą na iwebie :lol:
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

mkowalczuk pisze:Ja was proszę...
Bo wykraczecie...
Ulala... znaczy się jestem namierzany myślicie :?: :-D
I znowu pytanie świeżaka: normalnie na forach niesforni dostają warny... a czy tu może modzi "częstują" ołowiem na spotkaniu :?: :-? :oops: :-D
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

To forum obywa się bez modów :D

A co do moich obaw: brak modów i pojawienie się tych co celują we wzajemnych "uprzejmościach" ... i tlenu szybko zabraknie :(
Ale co ja gadam: nie trzeba daleko szukać: "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść"
ODPOWIEDZ