jaki karabin wybrac

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 18
Rejestracja: wt 24.mar.2009 - 21:58
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Moja broń:

Post autor: daniel »

a co jeszcze moglo by byc dobre na poczatek? bo z tego co wyczytalem to sharps raczej dla kogos z doswiadczeniem :shock: na srode umowilem sie obejrzec hawkna i gosc powiedzial ze da mi nawet postrzelac bo ma za sklepem strzelnice :-D a jaka cene mozna za niego zaplacic? i jaka firma by byla dosyc dobra?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Hawkena (używanego) kupisz poniżej 1000 a z Ardesy to i nowego pogadaj z Tomkiem 44.

A tak szczerze to kup co Ci się podoba i nie słuchaj głupot o dojrzewaniu, jak coś kupisz to się i tak nauczysz z tego strzelać, a bądz pewien, że apatyt rośnie w miarę jedzenia. Po co masz wzbogacać rynek wtórny, kup to co Ci się podoba to jest szansa, że nie będziesz zmieniał za miesiąc.
Rady kup se malucha bo do merca musisz dorosnać można w buty włożyć.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

ale jak kupi coś czym się zrazi bo nie będzie poprawnie działało to też nie najlepiej.. ile MarekP pracował nad swoim sharpsem..?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Teraz za to jest kogo zapytać, a wtedy to sharpsa znał tylko Wojtek.
To lepiej kupić coś niecelnego i się zrazić ?
Na to samo wyjdzie, a jak mu sie sharps podoba to i tak kiedyś go kupi to po co czekać?
Pand
Posty: 4
Rejestracja: ndz 15.cze.2008 - 22:07
Lokalizacja: Szczecin
Moja broń:

Post autor: Pand »

A gdzie jest ten sklep ze strzelnicą na zapleczu?
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 18
Rejestracja: wt 24.mar.2009 - 21:58
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Moja broń:

Post autor: daniel »

dzieki panowie sharps mi sie podoba ale tez i hawken :-D jutro sprawdze 8) a i jest tam tez sharps ale na zespolone pociski a w polsce to pozwolenie a to juz problem :-( a jak bardzo one sie roznia? to chociaz porownam jak sie strzela :D
a sklep to w takim miescie armagh polnocna irl jak cos jest uzywane to sprzedawca daje postrzelac :D musisz tylko miec pozwolenie
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 18
Rejestracja: wt 24.mar.2009 - 21:58
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Moja broń:

Post autor: daniel »

poszukuje hawkena lub sharpsa do strzelania rekreacyjnego :D takiego zeby byl w miare celny na 50 m moze wiecej :lol: wiem ze to zalezy od strzelca :-D
dellos
Posty: 53
Rejestracja: wt 01.kwie.2008 - 23:25
Moja broń:

Post autor: dellos »

Sharps'a to raczej na większe odległości, fakt jest śliczny hihi tego nie podważam ale dużo z nim problemów no i drogi... ostatnio ktoś sprzedawał za 3300zł chyba używkę.
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 18
Rejestracja: wt 24.mar.2009 - 21:58
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Moja broń:

Post autor: daniel »

wiem widzialem ceny moga zabic :-D a co z hawkenem no gdzie te oba moge znalezc moze jakies namiary? zebym wiedzial dokladnie co i za ile :)
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

hawkeny hiszpanskie zaczynaja sie od 700 pln
a pedersoliego sa i po 800E
wszystko zalezy od modelu
ODPOWIEDZ