Propozycja stworzenia działu

podstawowe informacje
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

to zalezy od was/nas
jedna osoba nie pociagnie forum, niema na to szans.zwlaszcza ze to jest nasze forum, pisane przez nas dla nas

potrzebuje waszej pomocy w stworzeniu regulaminu i pozniej w pilnowaniu aby bylo to forum techniczne z duza iloscia latwo dostepnych informacji.
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Skoro propozycja 'przyklejonych' tematów nie przeszła, ale jest zapowiedź łatwego dostępu do nich przy użyciu innej 'techniki' - proponuję rozważyć jeszcze jedno usprawnienie, zwiększające przejrzystość naszego forum. Mianowicie stworzenie działu, nazywanego na innych forach najczęściej 'archiwum', gdzie wraz z upływem czasu pakowane byłyby tematy odnoszące się do wydarzeń. Grand PriX Cracowia, a także relacje z zawodów, które odbyły się rok temu, lub nawet wcześniej, to moje typy do tego działu. Także życzenia z okazji świąt państwowych i innych, jubileuszy etc. Zasadą powinno być, że te tematy są 'do wglądu' a wyniesienie któregoś z nich do dyskusji, wymaga zgody administratora, tudzież najbliższe i właściwej terytorialnie placówki IPN.
ODPOWIEDZ