Wróciłem do Was

Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Wróciłem do Was

Post autor: George »

Witajcie Forumowicze i przyjazne mi dusze! Po kilku miesięcznej kuracji i rehabilitacji wróciłem wreszcie na swoje rancho, w którym dzieki Waszej pomocy udało mi się przetrwać początki zimy. W chałupie dokonało się trochę zniszczeń, bo moja eksmałżonka ( de facto prawna właścicielka ) dopuściła do porozsadzania instalacji wod-kan i CO, ale po mału zaczynam jako tako tam funkcjonować.
Oczywiści pierwsze, co zrobiłem, to sprawdziłem w jakim stanie znajduje się moja broń - uff - wszystko w porządku. I zaraz wyszedłem postrzelać sobie w obejściu z mojego ukochanego pistoletu pneumatyka. Sądzcąc po wynikach przerwa żle wpłynęła na moje umiejętności. Z Navy nie mam gdzie postrzelać, a póki co nie mam możliwości pojechania na strzelnicę do Lidzbarka Welskiego. A tak poza tym, to cieszy mnie spokój, ptaszki, słoneczko i las. Ściskam wszystkich i pozdrawiam z Turzy, w której po turach śladu oczywiście nie ma. Ostały się jeno łosie i to rzadko widywane.
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

To teraz zbyt raptownie nie łap się za robotę, dostosuj sie do 'maniany'. Witaj na pokładzie!
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

:-) :-) :-)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Fajnie , że jesteś :ok:


pozdrawiam
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Dzięki za miłe słowa powitania. Przydała by mi się tu jakaś
bratnia dusza strzelecka. Jednak w opcji "szukaj" nie znalazłem
nikogo z okolic Mławy. Czyżby otaczała mnie zupełna pustynia?
Jeśli jednak ktoś jest, to proszę o wiadomość na PW.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

jakoś nikt się nie ujawnił. To znaczy, że czeka Cię praca u podstaw i zarażanie "wirusem" nieświadomych jeszcze mieszkańców północnego Mazowsza.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Obawiam się, że masz niestety rację. Rzecz w tym, że jakoś nie widzę narybku w swojej wsi. Mój sąsiad, który zastał mnie przy strzelaniu z pistoletu pneumatycznego, powiedział: " O! Jaki karabin! A można z tego
zastrzelić zająca? " Rolnicy, jak widać cenią sobie praktyczne aspekty.

W Mławie jest klub strzelcki LOK, ale ma strzelnicę krytą tylko do kal. 22.
Pytałem okolicznych myśliwych o ich strzelnicę. Wiedzieli tylko, że jest gdzieś koło Ciechanowa, ale nigdy tam nie byli. Po co tracić naboje do strzelania w tarczę? Przecież, to kosztuje! Ręce opadają !

Pozdrawiam
[/u]
Leeb@n
Posty: 35
Rejestracja: śr 02.sty.2008 - 17:55
Lokalizacja: Ciechanów/Bydgoszcz
Moja broń:

Post autor: Leeb@n »

Ja jestem z Ciechanowa - i raczej żadnej działającej strzelnicy tam niestety nie ma - choć mogę się mylić - jak kiedyś korzystałem z płockiej. Jest tam około może 7 strzelców cp według moich obliczeń.
Ja czasami - (około raz na miesiąc) odwiedzam Żuromin i okoliczne wioski np. Łążek, Zieloną i Sarnowo - możemy kiedyś się skumać na jakieś strzelanko ;) Zapraszam do Bydgoszczy - w pobliżu jest fajna strzelnica w Unisławiu ostrzeliwana często no i oczywiście forty toruńskie.
Maciej
Posty: 17
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:56
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Maciej »

W niedługim czasie spodziewam się być w Lidzbarku. Może była by to okazja do odwiedzenia nieznanej strzelnicy?
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Dzięki za miłe odpowiedzi. Lee@ban - jeśli bywasz w Żurominie, to pewnie jeździsz z Ciechanowa przez Mławę, a Turza Mała , w której mieszkam jest zaraz za Mławą po drodze na Żuromin. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.
Mój domek stoi w centrum wsi pod numerem 90.
Macieju - Ciebie także zapraszam. Strzelnica w Lidzbarku Welskim kosztuje
10 zł. za cały dzień. Trzeba tylko dzień wcześniej uprzedzić szefa Bractwa Kurkowego. Z Turzy to jakieś 40 km prez Żuromin, a przez Działdowo pewnie sporo mniej.
Leeb@n
Posty: 35
Rejestracja: śr 02.sty.2008 - 17:55
Lokalizacja: Ciechanów/Bydgoszcz
Moja broń:

Post autor: Leeb@n »

Będę jechał do Żuromina ok 10 - z pewnością dam znać trochę wcześniej - fajnie by było razem postrzelać :D
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

A zatem czekam na miłe spotkanie strzeleckie. Telefon podaję na PW.
Pozdrówka
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Rozmawiałem z kolegą mieszkającym obecnie w okolicy Ciechanowa. Strzela w... Rembertowie. ;-)
Ponoć jest jakaś strzelnica i kolega obiecał poszukać ale kiedy to będzie to nie wiem.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Dzięki Mincerz. Ta strzelnica w okolicach Ciechanowa jest do namierzenia przez PZŁ. Ale nie wiem czy z myśliwymi można się normalnie dogadać.
Ja mam bliżej do Lidzbarka Welskiego, gdzie jest strzelnica Bractwa Kurkowego ok. 45 km.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Z myśliwymi jak najbardziej da się dogadać.
Sam nie tak dawno byłem z koleżanką i jej mężem (oboje myśliwi) na strzelnicy niedaleko Wawy. Strzelaliśmy do rzutków z ich broni i bardzo namawiali aby się u nich na strzelnicy częściej pojawiać z cp. Jak kiedyś zacznę strzelać do rzutków to może..
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ